עיצוב גבות – טרנדים חמים ב – 2021

עיצוב גבות ברחובות

הגבות הן חלק משמעותי בפנים ומשמשות מסגרת לעיניים, אך יש להן תפקיד חשוב גם בהבעות הפנים ולמראה כולו ולכן נשים רבות לא מוותרות על עיצוב הגבות ומחפשות את הטרנדים החמים ושיטות חדשות לטיפוח ולעיצוב הגבות.

הגבות שלנו

מפתיע לגלות כמה משמעות יש לגבות בהבעות הפנים ואיך עיצוב בצורה מסוימת יכול לשוות מראה שונה. גבות עבות, דקות, מסודרות או סבוכות, מורמות או עם שפיץ, קרובות או רחוקות.
עיצוב גבות ברחובות הוא טרנד משתנה ולאורך השנים אפשר לראות שינויים רבים בעיצוב הגבות. כדאי לבדוק מה הטרנד הנוכחי לתקופה זאת.

קו מנחה

כדי לבצע עיצוב גבות בצורה נכונה יש כללי בסיס שיש לעקוב אחריהם. הרעיון יהיה תמיד רוחב מלא ושווה מתחילת הגבה ועד לנקודת שיא הגובה שממנה הגבה הולכת ומדקקת. חשוב להתאים את סגנון הגבה למבנה הפנים, למרחק בין העיניים ולגודל גשר האף. בעזרת סידור גבות נכון אפשר לטשטש פגמים כמו עיניים קרובות מדיי או גשר אף רחב.

אם אין גבות

נשים רבות סובלות מנשירה של הגבות עקב מחלות או טיפולים תרופתיים שונים, במקרים כאלה אפשר להיעזר בשיטות איפור וטיפוח כדי ליצור גבות. במקרה של גבות דלילות אפשר למלא בעזרת עיפרון גבות או צללית, מסקרה או ג'ל. השימוש בתכשירים אלה פשוט למדיי ויש להיזהר לא להעמיס מידיי.

אפשרות נוספת היא איפור קבוע של עיצוב גבות, בשיטת השערה או מיקרובילדינג במתחם היופי Betterlook בעזרת שיטות אלה מעצבים גבות מלאכותיות בעלות מראה טבעי לגמרי. בשתי השיטות מחדירים פיגמנט מתחת לעור ליצור אשליה של גבה.

המראה המתקבל בכל שיטה, הוא ממש מעט שונה אך שתי השיטות נותנות תוצאה של מראה גבות טבעי.