עגילים וסוגי שיער שונים: טיפים להתאמת העגילים למראה

הרבה אנשים מתקשים למצוא את העגילים הנכונים. הסיבה לכך היא שהם לא יודעים איזה סוג של עגיל הם רוצים או לאיזה סגנון הם צריכים ללכת. יש כל כך הרבה סגנונות, צורות וגדלים שונים לבחירה שזה יכול להיות קשה למצוא את המתאים. קבלו טיפים להתאמת העגילים למראה. 

זיהוי הסטייל והמראה המועדף

השיער אומר עלייך הרבה. לכן, הדרך הטובה ביותר למצוא את העגילים המושלמים היא להתחיל בזיהוי אורח החיים שלך וסוג האישיות שלך גם לפי השיער. לדוגמה, אם אתה אדם קלאסי שאוהב מראה שמרני, אז אולי תרצה לבחור ניטים או חישוקים בתור העגילים שלך. אם אתה יותר הרפתקן שאוהב ללבוש עיצובים וצבעים נועזים ותספורת נועזת, אז אולי כדאי לך להרים חישוקים צבעוניים או עגילי נברשת.

עוד טיפים שיעזרו לך לבחור 

כנשים, עלינו להיות על המשמר בכל הנוגע לאופן בו אנו מתלבשים. אם לא נשים לב לאיך שאנו נראים, זה עלול להוביל לבעיות רבות. אחת הבעיות הללו היא אי היכולת למצוא זוג עגילים שמתאים לאוזניים שלנו. זו הסיבה שאני הולך לתת לך כמה טיפים כיצד תוכל להתאים את העגילים שלך כראוי.

  1. ראשית, נסו את העגילים שלכם לפני הקנייה וודאו שהם יתאימו לאוזניים שלכם בנוחות.
  2. שנית, מצא זוג שיש לו עמוד מאחור ולא מול העגיל. זה יוודא שהם נוחים ולא יפלו בקלות.
  3. המפתח הוא למצוא מראה ייחודי ומתאים לצורת הפנים שלך כמו גם לאישיות ולשיער שלך.

לסיכום, יש אנשים שאוהבים ללבוש אותם על גבי האוזן, בעוד שאחרים מעדיפים ללבוש אותם מתחת לאוזן. יש גם כאלה שאוהבים לענוד אותם בחלק האחורי של האוזניים וכאלה שמעדיפים לענוד אותו על האונות. אבל מה שלא תבחר באתר https://www.sacara.co.il, וודא שהעגילים שלך נראים טוב.