ד"ר חייטון – מומחה לאסתטיקה רפואית

ד"ר חייטון - מומחה לאסתטיקה רפואית

הרפואה האסתטית כוללת את כל ההליכים הרפואיים שמטרתם לשפר את המראה הגופני ואת שביעות הרצון של המטופל, תוך שימוש בפרוצדורות קוסמטיות לא פולשניות עד פולשניות זעירות. אם רק לאחרונה שמעתם על אסתטיקה רפואית, הכירו את ד"ר חייטון.

דר` חייטון – מומחה לאסתטיקה רפואית

לא פעם אנשים פונים לעשות טיפול אסתטי כזה או אחר בגוף שלהם. ישנם סיבות רבות מדוע חשוב לעשות זאת ולכל אחד יש את הסיבות שלו בצורך בשינוי אסתטי כלשהו. ד"ר חייטון הוא מהמומחים שברפואת האסתטית.

מי מבצע ניתוח אסתטי?

המומחיות ברפואה אסתטית אינה מוגבלת לרופאי עור ולמנתחים פלסטיים, שכן רופאים מכל ההתמחויות מבקשים להציע שירותים בכדי לתת מענה לצרכים ולרצונות האסתטיים של המטופל שלהם. 

חלק מההליכים לרפואה אסתטית, מתבצעים בהרדמה מקומית ואילו חלק מההליכים כלל אינם דורשים חומרי הרדמה. אתם בוודאי תקבלו את ההדרכה המלאה לפני הניתוח בו אתם תבחרו.

למזער השפעות של הזדקנות העור

התחום המרגש של הרפואה האסתטית הוא טרנד חדש ברפואה המודרנית. חולים לא רק רוצים להיות במצב בריאותי טוב, הם גם רוצים ליהנות מהחיים במלואם, להיות בכושר ולמזער את השפעות ההזדקנות הרגילה בין היתר באמצעות הרמת פנים בחוטים.

ואכן, חולים רבים מבקשים כעת פרוצדורות מהירות ולא פולשניות עם השבתה פעוטה ומעט מאוד סיכון. ככלל, המחט מחליפה יותר ויותר את האזמל בשנים האחרונות, דבר שמקל על הטיפול ועל ההרגשה של המטופל.

האם רופאי עור הם רופאים אסתטיים?

לא כל הרופאים מוסמכים על ידי רופאים בדרמטולוגיה, מה שאומר שיכול להיות הבדל משמעותי בהכשרה ובניסיון בין ספקים המפרסמים עצמם כמתמחים ברפואת עור קוסמטית.

לאלו שבוחרים בדרמטולוגיה רפואית ובוחרים שלא לעסוק ברפואת עור אסתטית או קוסמטית, כישוריהם והידע של האסתטיקה שלהם אטרופיים ללא הרף בגלל אי ​​השימוש בהם באופן עקבי, קראו על דר` חייטון – מומחה לאסתטיקה רפואית וכיצד יוכל לעזור לכם..

ההבדל בין רופא עור אסתטי למנתח פלסטי?

מנתח פלסטי ורופא עור, זוכים להכשרה שונה מאוד ומבלים את ימיהם באופן שונה לחלוטין לאחר שהם מוסמכים. השוני הוא מהותי מאוד וכל כך נביא במאמר הבא.