סיגריה אלקטרונית חד פעמית – איך זה עובד?

סיגריה אלקטרונית חד פעמית, המכונה לעתים קרובות סיגריה עט ואפי, היא מכשיר קומפקטי ועצמאי המדמה את פעולת העישון על ידי אידוי תמיסה נוזלית. כך זה עובד בדרך כלל:

סיגריה אלקטרונית חד פעמית מכילה סוללה נטענת קטנה שכבר טעונה במלואה ומופעלת בעת רכישתה. בתוך המכשיר ישנו מרסס או גוף חימום, שהוא סליל זעיר של חוט שמתחמם בעת הפעלת המכשיר. מרסס זה אחראי לאידוי הנוזל האלקטרוני.

הסיגריה האלקטרונית החד פעמית כוללת גם מחסנית מלאה מראש, הידועה בכינויה cartomizer. קרטומייזר זה מכיל את הנוזל האלקטרוני, שהוא תערובת של פרופילן גליקול (PG), גליצרין צמחי (VG), חומרי טעם וריח ולעיתים קרובות ניקוטין. כאשר המרסס מתחמם, הוא מאדה את הנוזל האלקטרוני, ויוצר ערפל אירוסול שהמשתמש שואף.

לסיגריות אלקטרוניות חד פעמיות רבות יש חיישן זרימת אוויר מובנה במכשיר. כאשר אתה שואף דרך הפיה, החיישן מזהה את זרימת האוויר ומפעיל את גוף החימום, אשר לאחר מכן מאדה את הנוזל האלקטרוני.

חלק מהסיגריות האלקטרוניות החד פעמיות כוללות גם נורת LED בקצה הנדלקת בעת שאיפה, המחקה את המראה של סיגריה דולקת מסורתית. אור זה אינו חיוני לתפקוד המכשיר אך כלול למטרות אסתטיות.

איך מעשנים סיגריה אלקטרונית?

כאשר אתה שואף מהפיה, חיישן זרימת האוויר מפעיל את גוף החימום, שמחמם את הנוזל האלקטרוני ב-cartomizer. תהליך זה מייצר אדים שאתה יכול לשאוף, המדמה את תחושת העישון. בזמן הנשיפה, אתה משחרר ענן אדים גלוי, בדומה לעשן שנוצר משריפת טבק בסיגריות מסורתיות. 

חשוב לציין שסיגריות אלקטרוניות חד פעמיות מיועדות לשימוש חד פעמי ומיועדות להשלכה לאחר שהנוזל האלקטרוני מתרוקן או שהסוללה מתרוקנת. הן נוחות למשתמשים שרוצים חווית אידוי פשוטה ונטולת טרחה ללא צורך במילוי נוזלים אלקטרוניים או החלפת חלקים. בנוסף, הזמינות והתקנות סביב סיגריות אלקטרוניות חד פעמיות עשויות להשתנות לפי אזור, מכיוון שמוצרי אידוי כפופים לחוקים ולהגבלות שונות בתחומי שיפוט שונים.

היכנסו לרכישת סיגריה אלקטרונית