איך בוחרים ריסים מעוצבות

חידוש של עור הפנים

ריסים מעוצבות מתאימות ליצירת רושם דרמטי, לדוגמה כאשר מתכננים הופעה מוחצנת לאירועים מיוחדים, אלה אינן ריסים קבועות ולאחר כמה שעות יש להסיר אותן בזהירות. ישנם כמה סוגים של ריסים מלאכותיות, שמתאימים למטרות שונות. הדבקה קבועה של ריסים לריסים הטבעיים, פעולה שמכונה הלחמה או שזירת ריסים, מיועדת להארכה או לעיבוי של ריסים טבעיים. הלחמת הריסים מעניקה מראה טבעי ועשיר גם לריסים דלילים. ריסים מלאכותיות להדבקה זמנית אפשר לרכוש בערכות ולהדביק בבית. הדבקת ריסים מצריכה מיומנות מסוימת, אבל ככל שמתאמנים יותר תהליך הדבקת הריסים והסרתן הופך  יעיל ומהיר יותר. ריסים מלאכותיות להדבקה קיימות במגוון עיצובים ואפשר להוסיף להם עיצובים כיד הדמיון. ריסים מעוצבות אלו יכולות לעטר את העיניים למשך כמה שעות שלאחריהן יש להסירן ולנקות היטב את העפעפיים.

בחירת והתאמת ריסים מלאכותיות

סוגי ריסים מלאכותיות להדבקה כוללים ריסים בודדים למילוי, ריסים להדבקה על חצי עפעף וריסים מלאים לכל אורך העפעף . קיים מבחר גדול של דגמי ריסים שמתוכו אפשר לבחור את המתאימות בהתאם לצפיפות, לאורך ולצבע שלהן. ריסים מלאכותיים מלאים מודבקים בשורה לפס דק. כדי לוודא שפס הריסים יתאים לעפעף מבצעים מעין בדיקה לפני מריחת הדבק על פס הריסים. אפשר לעצב את פס הריסים כאשר הוא ארוך מדי. לצורך כך יש לגזור אותו בזהירות מהצד שמיועד לחלק הפנימי של העין. ריסים מלאכותיות בהדבקה הן בעלות מראה דרמטי יותר משל ריסים קבועים. בחירה בריסים להדבקה צבעוניות או בגוון שחור עז מעניקה מראה דרמטי. אפשר להוסיף איילינר להדגשת המראה. על ריסים מולחמים אפשר למרוח מסקרה לא שומנית להדגשת המראה. את הגבות רצוי לעצב כך שימסגרו את העיניים באופן שמשתלב עם המראה הכללי שבו את מעוניינת.18941094_s

עיצוב ריסים מלאכותיות בבית

אפשר לרכוש ריסים מעוצבות ומיוחדות לאירועים מחומרים מיוחדים, ריסים ארוכים במיוחד או ריסים במגוון צבעים, או להוסיף עיצוב לריסים מלאכותיים סטנדרטיים, ובעזרת דבק ריסים חזק ובאמצעות טכניקות פשוטות להפוך אותן למעוצבות במיוחד. ישנם קישוטי ריסים ייעודיים אך אפשר לבחור גם באלמנטים בעלי מראה מרשים כגון חרוזים, נוצות קטנות או "נצנצים" שאותם מדביקים על הריסים המלאכותיות. לדוגמה, עם מעט השקעה ומיומנות אפשר ליצור ריסים מעוצבות ונוצצות. לצורך כך יש לבחור במניפת ריסים צפופה ובאבנים איכותיות לקישוט. בעזרת מעט דבק ריסים מדביקים כל אבן בנפרד על ומצמידים בלחיצה. באופן הזה אפשר להוסיף אבנים נוצצות, חרוזים, וכל קישוט אחר כיד הדמיון הטובה שמשקלו אינו פוגם בריסים המלאכותיות. גם הסרת הקישוטים קלה במיוחד כאשר משתמשים בתכשיר מיוחד המיועד להסרת דבק ריסים. מומלץ להשתמש בריסים מלאכותיות איכותיות, בדבק ריסים מיוחד להדבקה זמנית ובחומר הסרה לריסים איכותי.