קליק ונכיר – איך זה עובד?

פעם, כשהיינו רוצים להכיר מישהו או מישהי, אז היינו ניגשים אליהם ומציגים את עצמנו, היינו שולחים פתק או מכתב, מעבירים רמז או הודעה דרך מכר או מכרה משותפת, הרומנטיים שבינינו היו כותבים שיר או מנגנים מתחת לחלון ביתם. 

היום זה עובד אחרת לגמרי. הדרך הטובה להכיר בן או בת זוג, היא דרך האינטרנט. כל מה שאנחנו צריכים לעשות זה להקליק ואז להכיר את הצד השני. זה לא פשוט, אך גם צריך לומר את האמת, זה גם לא כזה מורכב. אחד ההבדלים בין מה שהיה מקובל פעם למה שנהוג היום, זה שאפשר לפנות אל מספר אנשים בו זמנית, או אחד אחרי השני, ולנסות להכיר אותם. כך אפשר בסופו של דבר להכיר מישהו או מישהי ולצאת איתם. 

צריך לומר, בשביל שזה יהיה נכון ויותר וודאי, רצוי מאוד שאנחנו לא נסתפק רק בכך שנקליק ונכיר באתר הכרויות אונליין, אלא גם באמת נלמד על הצד השני, דרך הפרופיל שלו באתר. כך נוכל להיות בטוחים שיש לנו משהו במשותף איתו. 

איך עושים את זה בפועל

השיטה היא פשוטה. אנחנו מתחברים לאתר היכרויות, בונים לעצמנו פרופיל, דואגים לעדכן ולשדרג אותו, מוודאים שהוא מספיק אטרקטיבי, ובסופו של דבר, אחרי שסיימנו את כל תהליך ההכנה, אנו מתחילים ליצור קשר עם משתמשים או משתמשות אחרים, על פי מה שאנחנו מחפשים. 

כאמור, רצוי מאוד ללמוד להכיר את הצד השני דרך הפרופיל באתר, וכמובן להיות מוכנים לפנות אליהם בשביל שהם יסכימו ליצור איתנו קשר בהקדם. זה יכול להיות תחילה באופן טלפוני ולאחר מכן זה יכול להיות דרך פגישה פנים אל פנים. סביר להניח שאם אנחנו נעשה את זה בצורה נכונה, נצליח בכך.