כל מה שחשוב לדעת על ריפוי סרטן בדרכים טבעיות

סרטן היא מחלה שקיימת כבר מאות שנים. זוהי סיבת המוות השנייה בישראל והיא משפיעה על מיליוני אנשים ברחבי העולם.

ישנן דרכים טבעיות רבות לריפוי סרטן, אך הן יכולות להיות קשות למצוא וקשות ליישום. מאמר זה יכסה כמה מהדרכים הטבעיות הפופולריות ביותר לריפוי סרטן.

ניתן לרפא סרטן באמצעות תזונה, צמחי מרפא ושינויים באורח החיים כמו פעילות גופנית ומדיטציה. ישנם גם טיפולים טבעיים רבים אחרים שעשויים לעבוד טוב יותר עבור סוגים מסוימים של סרטן מאשר אחרים.

מהו סרטן?

סרטן היא אחת המחלות הנפוצות ביותר שאנשים נאבקים איתן ויש הרבה דרכים טבעיות לרפא סרטן. סרטן היא מחלה שבה תאים מתחלקים ללא שליטה ויוצרים גידולים. ישנם סוגים שונים של סוגי סרטן, אך לכולם יש תסמינים דומים, הכוללים כאב, חולשה, עייפות, ירידה במשקל, אנמיה ועוד.

סרטן היא מחלה הפוגעת בגוף האדם. זה נגרם על ידי צמיחה בלתי מבוקרת של תאים בכל חלק בגוף, אשר ניתן למצוא באיברים ורקמות שונות. ישנם מספר סוגים של סרטן:

1) סרטן המעי הגס

2) סרטן ריאות

3) סרטן השד

4) סרטן הערמונית

5) סרטן השחלות

6) סרטן העור

7) סרטן המוח

8) סרטן הלבלב

כיצד לרפא סרטן בדרך טבעית?

ישנן דרכים רבות לרפא סרטן באופן טבעי, אך לרוב קשה למצוא פתרון שמתאים לכולם. להלן כמה מהשיטות הטבעיות הנפוצות:

  • ויטמין C– השימוש בעירוי ויטמין c נמצא יעיל בהפחתת הסיכון וחומרת הסרטן. זה גם יכול להפחית את הסיכון לפתח סרטן.
  • כורכום– כורכום הוא עשב ששימש כבר אלפי שנים לטיפול במצבים בריאותיים וזיהומים שונים כולל סרטן. נמצא כי החומר הפעיל בכורכום המכונה כורכומין מעכב את צמיחת הגידול ומשפר את התפקוד החיסוני, מה שהופך אותו לאפשרות טיפול יעילה עבור חולי סרטן מתקדמים.
  • קינמון- קינמון נמצא יעיל גם נגד סוגים שונים של סרטן בשל תכונותיו האנטי דלקתיות ויכולתו להגביר את החסינות. זה גם יכול לעזור בהגנה.
  • עירוי ויטמינים – עירוי ויטמינים הוא תהליך של החדרת ויטמינים לגוף. זוהי חלופה לטיפול בטפטוף תוך ורידי, שיכול להיות פולשני יותר. עירוי ויטמינים נמצא בשימוש בבתי חולים במשך עשרות שנים, אך רק לאחרונה הוא החל להיות פופולרי בקהילה הרפואית כדרך לטיפול באנשים עם מחלות כרוניות כמו סרטן ו-HIV.

לסיכום, אם אתם חולים במחלת הסרטן, אל תתמודדו אם זה לבד, היעזרו בחברים וקרובי משפחה להתמודד עם המחלה טוב יותר, התייעצו עם ניו הופ מרכז רפואי, רופא, תזונאי ופסיכולוג כדי להקל עליכם לאורך ההליך.

רק בריאות!