דיקור קוסמטי, מה זה בעצם

מה זה דיקור קוסמטי? יש אנשים שחושבים שדיקור קוסמטי הוא סתמי, אבל זה לא. ישנם מחקרים מדעיים רבים התומכים ביעילותה של שיטה זו. היופי בגישה זו הוא שהיא אינה דורשת כל פרוצדורה פולשנית וניתן לעשותה בבית.

לטפל בגוף נכון 

דיקור קוסמטי הוא שיטה חדשה לטיפול בגוף. הרעיון הוא להשתמש במחטים ובמכשירים רפואיים אחרים כדי לעורר את תהליכי הריפוי הטבעיים של הגוף מבחינה קוסמטית. צורת דיקור זו קיימת כבר שנים רבות, אך רק לאחרונה היא הפכה פופולרית יותר מצורות דיקור מסורתיות. דיקור קוסמטי הוא צורת טיפול פופולרית מאוד בקרב אנשים רבים. זה מבוסס על האמונה שזה יכול לעזור לשפר את בריאות העור ומראהו. כדי לשפר את מראה העור שלך, על ידי הגברת זרימת הדם והמרצת ייצור הקולגן. הדרך הטובה ביותר ללמוד על דיקור קוסמטי היא ביקור אצל מטפל המתמחה בטיפוח העור. זה יאפשר לך לקבל את המידע הדרוש לך לפני הזמנת טיפול דיקור קוסמטי. כיצד דיקור קוסמטי יכול לעזור לשפר את מצב העור? כפי שרוב האנשים יודעים, העור ממלא תפקיד חשוב בשמירה על רווחה גופנית ונפשית. מסיבה זו, הכרחי שהעור שלך יקבל טיפול קבוע באקנה כמו גם בצורות אחרות של מחלות עור כגון אקזמה או פסוריאזיס. חשוב גם שהעור שלך לא יהפוך יבש ומקומט מדי, מה שיכול לקרות אם אתה לא מטפח אותו נכון. 

טיפול מודרני עם שורשים עתיקים

דיקור קוסמטי הוא צורה מודרנית של טיפול רפואי המשתמשת במחטים לטיפול במצבי עור. הוא מבוסס על רפואה סינית וקיים כבר למעלה מ-1000 שנה. דיקור סיני ברחובות הוא אחת הטכניקות העתיקות ביותר ברפואה והשימוש בו חוזר לשושלת האן בסין (206 לפנה"ס – 220 לספירה). הוא בוצע כפעולה חלקית נגד מחלות כמו מלריה, אבעבועות שחורות ושחפת. במאה השש עשרה הפך הדיקור לטיפול רפואי רשמי לאריסטוקרטים וסוחרים עשירים שנסעו לחו"ל לצורך עסקים או הנאה. כיום דיקור קוסמטי הוא סוג של טיפול יופי, שמטרתו לשפר את מראה העור או הגוף.