איך לבחור עדשות מגע עם צבע?

היום אנחנו יכולים להיעזר בטכנולוגיה כדי לעשות הכל. היום אין אישה שלא עוברת טיפולים כאלו ואחרים כדי להיראות צעירה יותר ובין היתר, היום גם ניתן לשנות את צבע העיניים בקלות.

אמנם עדיין לא נולד הניתוח שיאפשר שינוי של צבע העיניים, אבל קיימים כלי עזר אחרים שיכולים להפוך את העיניים בעלי צבע אחר מצבעם המקורי, הכלי הזה הוא כמובן עדשות מגע עם צבע .

לא לכל אחד מתאים להרכיב עדשות מגע

לפני שנדון בפרטים כמו הצבע שיתאים לעיניים שלכם, אנחנו חייבים קודם כל לציין כי עדשות מגע הן לא פריט שמתאים לכל אחד לענוד. מדובר במה שדורש מתן תשומת לב כמו: האם אתם סובלים מקוצר ראיה זה או אחר וצריכים לקבל מענה גם במישור הזה? האם אתם מסוגלים לשמור על היגיינה ולמנוע חדירה של חיידקים לעיניים שלכם, האם אתם יודעים איך להניח את העדשות והאם מתאים לכם לטפל באחזקה השוטפת שלהן? אנחנו לא מדברים על מה שאמור להרחיק אתכם מהחלום, חלילה, אלא על כך שכאשר אנחנו מדברים על עדשות מגע, חשוב לזכור שמדובר בסופו של יום בחפץ זר שנכנס לעין שלכם ולכן יש להניח אותו בעדינות תוך התחשבות מלאה בגוף שלכם ובצרכים האינדיווידואלים שלו.

איזה צבע מתאים ביותר

האמת היא שאין כמובן תשובה אחת לצבע המתאים ביותר ואת זה אפשר לקבוע רק בהתאם לנתונים איתם באתם מהבית. האם אתם בעלי עור בהיר או כהה? האם אתם נראים כך או אחרת? בכל אופן, ההמלצה היא להימנע מתכלת בוהק שעלול להיראות מלאכותי מדי וללכת לכיוון הגוונים שנותנים כמו 'מראה מעורבב'. לצורך העניין, ירוק-אפור הוא פופואלרי במיוחד אבל לא רק. גם ירוק-חום יכול להתאים הרבה פעמים, תלוי במקרה. נסו לבדוק כמה אפשרויות של עדשות מגע באתר > https://www.ioptix.co.il/ ולמצוא את זו שאתם מתחברים אליה במיוחד.