מועדון לקוחות

מועדון לקוחות

עולם העסקים הולך ומתפתח כל הזמן ומי שלא עומד בקצב הפיתוחים נשאר מאחור. איננו מדברים רק על פיתוחים טכנולוגיים אלא גם על פיתוחים עסקיים המשנים את הדרך שבה עושים עסקים ואת הדרך שבה נכון להשיג לקוחות חדשים. עסק שלא מתעדכן בחידושים הללו יכול להיקלע לבעיות קשות, להפסיד לקוחות ומהר מאוד לסגור את שעריו. אחד החידושים של השנים האחרונות שיותר ויותר עסקים מיישמים הוא פיתוח של מועדון לקוחות. ההבנה של מנהלים ובעלי עסקים היא כי באמצעות פיתוח של מועדון ניתן ליצור קשר חם בין הלקוח לבין העסק. קשר זה יביא לכך בחלוף הזמן כי הלקוח יבכר תמיד לקנות אצלכם ולא אצל המתחרים. כך מועדוני לקוחות הם כלי הכרחי בכדי להשיג לקוחות חדשים ובכדי לשמר קיימים. לכן אין להתפלא כי כמו פטריות אחרי הגשם מועדוני הלקוחות צצים ונראה כי מגמה זו רק תלך ותתגבר בעולם העסקים.

הגודל כן קובע

אז כיצד נבטיח כי מועדון הלקוחות שלנו יהיה אפקטיבי? עליכם להבין כי אין זה די לפתח מועדון לקוחות אלא אנחנו חייבים להבטיח כי הוא יהיה מוצלח ויענה על הצרכים של העסק וחשוב מכך מועדון שיענה על הצרכים של הלקוחות. רק כך נבטיח כי העסק ישרוד ויצליח. אז מה ניתן לעשות בכדי לפתח את מועדון הלקוחות? התשובה היא שאנחנו צריכים להשקיע בגודלו של המועדון. ככל שהמועדון יהיה יותר גדול כך הוא יהיה יותר משתלם. עליכם להבין כי כל לקוח שמצטרף אל המועדון מביא לכם בתורו לקוחות נוספים וזהו דבר בעל ערך אדיר בשביל העסק שלכם העומד בלב הבסיס של הצלחת העסק.

מבצעים והנחות – המפתח לניהול מוצלח של מועדוני לקוחות

הגודל של מועדון לקוחות משפיע על דבר נוסף וחשוב שהוא כמות המבצעים וההנחות שאתם יכולים להציע. ככל שהמועדון יותר גדול כך אתם יכולים להציע יותר מבצעים והנחות וכך כמובן עוד ועוד לקוחות יצטרפו אליכם. אין דבר חשוב יותר לרוב הלקוחות מאשר מחירים של מוצרים ובגלל זה מועדוני לקוחות הם כל כך אפקטיביים וכל כך מבוקשים.