נעלי נוחות

נעלי נוחות

במקרים רבים הכי כיף לנעול נעלי נוחות, ליום יום לעבודה, לסידורים, לפעילות עם הילדים, להליכות הארוכות בתוך הקניונים או בטיולים בארץ ובחו"ל. 

היצע נרחב של נעלי נוחות 

קיימים דגמים רבים של נעלי נוחות / סנדלי נשים נוחות, בשלל צבעים והן מוסיפות המון לנראות האופנתית בכל סגנון של לבוש, הן טרנדי והן קלאסי או כפרי. 

נעלי הסניקרס האהובות הפכו מזמן לסוג של הנעליים הנוחות ביותר. אפשר לרכוש אותן בשלל צבעים כמו וורוד, שחור, קרם ועוד, כמו כן בשלל הדפסים וגוונים יוצאי דופן.

נעל שטוחה נוספת שהיא מאד נוחה היא נעל עור שהיא ללא שרוכים, או אבזמים, מכניסים את הרגל לתוך הנעל כמו גרב והיא שיא הנוחות. הנעליים הללו קיימות בכמה דגמים וגם בגוונים שלא נראים בדרך כלל, כמו גוונים בהירים של אדום, צהוב, ירוק ועוד. 

מי שאין לה תמיד סבלנות או אפשר לנושא השרוכים, נעל נוחות זו מעור היא הפתרון האולטימטיבי עבורה.

נעלי עור לנשים 

נעלי עור הן נעליים לנשים שנוח מאד לנעול אותן, לאור הגמישות הרבה של העור שמתאים את עצמו לצורת הרגל תוך פרק זמן קצר. אחד הדגמים הפופולריים ביותר הוא נעל מעור בצבע שחור בעלת עקב שטוח וקטנטן. מדובר בנעל בצורת מעטפת, אין בה אופציות של קשירה אלא מכניסים בעדינות את הרגל לתוך המעטפת ונהנים מהליכה נוחה שיכולה להימשך פרקי זמן ארוכים, כשהרגל אינה מתעייפת כלל.

בארון הנעליים של נשים רבות אפשר למצוא נעלי נוחות שונות, עם זאת תמיד נחמד לקנות עוד כמה זוגות נעליים וליצור גיוונים כך שבכל פעם נועלים סוג אחר של נעלי נוחות, בנראות שונה ובצבעים אחרים. 

לאור הנעליים היפהפיות באתר, תמיד אפשר להעשיר את המלאי הביתי.