אימון אישי לנשים – הכירי את עצמך לעומק

אימון אישי לנשים

 

במהלך השנים האחרונות, יותר ויותר נשים פונות למאמנות אישיות אשר ילוו אותן בתהליכים וברגעים מסוימים. תהליך של אימון אישי, נועד להוות תחליף עבור נשים רבות, אשר אינן מוצאות את מקומן או אינן מרגישות צורך בטיפול פסיכולוגי או בטיפולים אחרים, אשר מיועדים לעזור להתמודד עם תהליכים ומצבים שונים.

אנחנו מכירים את העולם של אימון אישי מהיבטים שונים, החל מאימון אישי לאנשי עסקים, ילדים, משפחות ועוד. עם הזמן התפתח גם מסלול של אימון אישי לנשים. הסיבה היא, שלא מעט נשים נאלצות להתמודד עם מצבים ייחודים להן, וזה דורש עבודה וליווי של איש מקצוע אשר יכול לעזור ברגעים הקשים. אלה יכולים להיות מצבים כמו קריירה ולימודים, לחץ משפחתי או חברתי, הריון קשה, ילדים, בן זוג ועוד. לכאורה, גם גברים עוברים חלק מזה, אך אצל נשים מדובר במערכת לחצים ותנאים אחרת, הרבה יותר מוחצנת לפעמים, כמו כן, יש דרישה אחרת מנשים מאשר מגברים.

אימון אישי לנשים, כמו כל אימון אישי, מתבסס יותר על פעולה ופחות על התעסקות בעבר. להבדיל מטיפול פסיכולוגי שנועד לבחון כל הזמן, מה עשינו כשהיינו ילדים, ואיך היחס של ההורים שלנו השפיע עלינו, הרי שבמסגרת אימון אישי זה מעט שונה, שכן יש יותר התעסקות בפעולה, הנעה לפעולה, כיצד להגיב לפעולות, כיצד להתמודד איתן, וכמובן לבצע אותן.

תכירי את עצמך טוב יותר

אחת הסיבות בגללה מומלץ לנשים לפנות אל אימון אישי היא, שדרך אימון זה הן מקבלות כלים שעוזרות להן להתמודד עם מצבים, שהן לא ידעו שהן יכולות להתמודד איתם. הן לומדות להכיר את עצמן טוב יותר, והן לומדות כיצד לעבוד עם עצמן בצורה הרבה יותר נכונה.

נשים רבות מרגישות חוסר ביטחון במקרים מסוימים, ולכן הן מתקשות להתמודד עם מצבים שונים או מוותרות על עצם ההתמודדות, בפרט כשיש גבר בסביבה. אך בעזרת אימון אישי הן מקבלות כלים כיצד להתמודד עם מצבים אלו וכן הן לומדות להכיר תכונות וכוחות, אשר הן לא ידעו כלל שהוא שקיים בתוכן.