כך תגנו על הילדים שלכם מפני השמש בכמה פעולות פשוטות

משקפי שמש לילדים

ילדים, מעצם היותם ילדים, הם רגישים יותר. בין אם פיזית ובין אם רגשית, הם פשוט רגישים יותר.

לכן, כשנשמע איתם מוזיקה נוודא כי המוזיקה לא חזקה מדי לאוזניהם העדינות, כשנראה איתם סרט נוודא כי הם לא יושבים קרוב מדי וגם לא רחוק מדי וכי הם לא מאמצים את העיניים יותר מדי.

אך כשזה מגיע לחיי היומיום והיציאה החוצה אל השמש, נראה כי הדבר נראה לנו יותר מדי טבעי ואנחנו ממעטים לחשוב על שכבת ההגנה הנוספת שהילד צריך, מפני השמש.

בכדי להקל עליכם, ההורים, אספנו מספר דוגמאות, איך תוכלו לדאוג לילדים שלכם מפני השמש, מבלי להפריע לשגרת היום יום:

להגביל זה לא תמיד רע

כשהשמש עומדת באמצע השמיים כבר בצהריים, חשוב שתדאגו להגביל את שעות המשחק של הילדים בחוץ. כשהילדים רצים ומשתוללים, הם לא מרגישים את קרני השמש השורפות על העור שלהם.

זו, כבר האחריות שלכם.
נסו לחלק את שעות החשיפה לשמש לשעות בהן השמש לא הכי חזקה.

כך למשל תוכלו להיות בחוץ מ-10 בבוקר ועד 13:00 בצהריים, ולאחר מכן בשעה 16:00 כשהשמש נחלשת לפני שהיא שוקעת.

משקפי שמש לילדים

משקפי שמש לילדים אולי נשמע כמו הדבר הנפוץ ביותר, אך הוא קיים. כשבעולם המבוגרים משקפי שמש הוא לרוב נושא טרנדי ופחות מחושב, הרי משקפי שמש לילדים באות להגן על עיני ילדכם במאת האחוזים.

משקפי שמש לילדים הם אביזר חובה לכל ילד אשר מבלה את זמנו בחוץ.

טיפ קטן: ילדים אוהבים לבחור דברים בעצמם. כשאתם הולכים לבחור משקפי שמש לילדים שלכם, תנו להם לבחור את העיצוב. רק ודאו כי הם חסינים 100% מפני קרינת הUV.

כובע זה כובע זה כובע

כל ילד אוהב כובע אחר. אחד יאהב את המצחייה, השני יאהב את הקסקט והשלישי בכלל יעדיף את הטמבל. לא משנה איזה כובע יעדיף הילד, וודאו בראש ובראשונה כי הכובע מגן על ראשו וכי פניו מכוסים מפני השמש.

גם פה, כמו במשקפי השמש לילדים, בחירת הכובע היא באחריותו של הילד, הכובע הנכון- הוא באחריותכם.

הראו דוגמא

הרבה פעמים ילדים נתקלים בהורים שלהם עושים ההפך הגמור ממה שהם אומרים להם לעשות. אם אתם באמת רוצים שהילדים שלכם יעקבו אחר ההוראות שלכם, נסו לשמש דוגמא טובה ולהראות להם מה זה אומר להיות חכם בשמש. הקפידו על משקפי השמש ועל שעות השמש הנכונות וכמובן, הרגילו את ילדכם לשתות כל הזמן מים וכמה שיותר.

כשחם, לא מרגישים את הצימאון. הזכירו זאת לילדכם מדי יום ולא תצטערו על כך.