מטפלת בקשישים – איך תהיו בטוחים שהכל כשורה?

מטפלת בקשישים

טיפול בקשישים היא משימה מאוד לא פשוטה שמצריכה הרבה מאוד סבלנות ואהבה עבור בני אדם שלא קל לטפל בהם בכלל. כאשר זקוקים לטיפול על ידי מטפלת בקשישים, זה חשוב מאוד להיות בטוחים שהכל כשורה, ואת זה ניתן לבחון לפי הפרמטרים הבאים.

מתקינים מצלמה

אומנם פעולה זו מצריכה הוצאה כספית לא כל כך קטנה, אבל היא מביאה אל הדרך הכי טובה של פיקוח על אדם שלא מכירים בכלל, ועליו צריכים לסמוך עם חייו של אדם שנמצא תחת ההגדרה של חסר ישע. התקנה של מצלמה מביאה אל הדרך הכי יעילה לעקוב אחר כל מה שמתרחש כאשר בני משפחתו של אותו קשיש לא נמצאים לידו, עם צילום שניתן לראות בכל שעה ומכל מקום.

מצב הרוח של המטופל

בסופו של דבר, ניתן לראות אם לאחר הגעת המטפל/ת מצב רוחו של הקשיש מרומם או מדוכדך. כמובן שחלק משינויי מצב הרוח יכולים להיות לא קשורים אל איכות הטיפול שמוענקת לאותו קשיש, אבל זו בהחלט יכולה להיות אינדיקציה טובה לאחר שמצב הרוח היה שונה בתכלית לפני שהמטפל הגיע להעניק את שירותיו.

המצב הבריאותי של המטופל

אם מתחילים לראות כל מיני סימנים של פציעות וחבורות לא מובנות, זה בהחלט סימן מדאיג. אנשים קשישים נפצעים בקלות בשל גילם ומצבם, אבל בהחלט יש הבדל בין סימן לסימן, ואם באופן כללי יש ירידה במצב הבריאותי, זו יכולה להיות אינדיקציה לכך שהטיפול שמוענק אינו טוב עבור המטופל.

מגיעים לביקורת בהפתעה

כאשר המטפלת יודעת כי אתם צריכים להגיע ישנו מצב שבו היא מכינה את המקום, את הקשיש ואת עצמה לקראת ההגעה, ראו לדוגמה טיפול בקשישים. זה חשוב להגיע ללא התראה מוקדמת כדי לבחון את המקום, את ההתנהגות לקשיש ואת הקשיש עצמו ולהבין מכך אם ישנו טיפול נאה או הזנחה.

>