קוסמטיקאית – איך תשווקי את העסק שלך באינטרנט?

אחרי שנים של מחשבה, לימודים והרבה מאמץ החלטת להקים עסק ולהיות קוסמטיקאית שמציעה את השירותים שלה לנשים וגברים ברחבי העיר שלך? אם כך, את בוודאי יודעת שיש תחרות לא קטנה שאיתה את מתמודדת כי בימינו בכל עיר יש הרבה קוסמטיקאיות שרוצות לתת שירות. לכן השאלה הנשאלת היא איך תוכלי להגיע לכמה שיותר לקוחות, ואין ספק שהדרך צריכה לעבור באינטרנט. היום עסק שאין לו נוכחות באינטרנט הוא עסק שמהרבה בחינות כלל לא קיים, אז למה את מחכה? מעבר לכך שעלייך להקים אתר אינטרנט ולדאוג לכך שהוא יהיה כמה שיותר יפה, מעוצב ומיוחד, צריך גם לחשוב על הקידום שלו ועל השיווק שלו, ולא מדובר על משימה קלה. האפשרויות העיקריות הן:

  1. לפנות אל חברת קידום אתרים ולהזמין ממנה שירות
  2. לנסות לקדם את העסק שלך לבד אונליין

והאמת? את יכולה לעשות את זה לבד אפילו אם את לא גאון מחשבים, אז למה שלא תנסי זאת עוד היום?

איזה פתרונות אוטומטיים תוכלי למצוא?

ראשית, כדאי לדעת שכדי לשווק עסק של קוסמטיקאית באינטרנט צריך לשלב בין שיטות שונות כמו:

  • יצירת דפי נחיתה
  • יצירת פלטפורמה לשמירה על קשר עם הלקוחות ולניהול לקוחות
  • סנכרון בין לוח השנה ובין המבצעים וההטבות שאת מציעה
  • פרסום של מיקום העסק שלך ע"י GOOGLE LOCAL BUSINESSES
  • יצירת קמפיינים על ידי תבנית שמוכנה מראש

יכול להיות שברגע הראשון כל האפשרויות האלה נשמעות לך כמו סינית, אך האמת היא שזה הרבה יותר פשוט ממה שאת חושב. היום תוכלי לעשות זאת בקלות כי יש תוכנות אוטומטיות שמסבירות לך הכול ואף מציעות לך לבחור בין תבניות מעוצבות שונות. בצורה כזאת כל קוסמטיקאית תוכל לעצב בצורה עצמאית את דפי הנחיתה שלה ולפרסם את העסק שלה בהתאם לטעם האישי שלה.

שווה לך לנסות את זה

זה נכון שהרבה אנשי מקצוע יעדיפו לפנות אל המומחים בתחום, להפקיד בידיהם את משימת שיווק העסק ולקוות לטוב, אך חשוב לזכור שזה גם יעלה לא מעט. לכן, אם את רוצה לנסות את הדברים בצורה אחרת, לחסוך ולהיות האחראית הבלעדית לשיווק העסק שלך – כדאי שתדעי שזה אפשרי! שווה לך ללמוד לרגע איך עובדת המערכת כי כך תגלי שזה הרבה יותר ומשתלם ממה שאת חושבת. עתיד העסק שלך נמצא אך ורק בידיים שלך, אז למה את מחכה?