הגדלת חזה – המדריך השלם

הגדלת חזה

מבין מגוון ניתוחי חזה, הגדלת חזה הינו אחד הניתוחים היותר שכיחים בתחום זה בארץ ובעולם וכיום מבצעות אותו לא מעט נשים. לצד ניתוח אף ושאיבת שומן נחשב ניתוח זה למבוקש ביותר בישראל ולא רק בקרב נשים מבוגרות או נשים שירדו במשקל או ילדו אלא גם בקרב נערות מתבגרות. אז בעוד יותר ויותר נשים אינן מרוצות מגודל ונראות החזה שלהן מגיע ניתוח שכזה ומשנה את כל פני המצב ויוצר מצב סימטרי, מלא, זקור ובעיקר פחות מצומק.

לשנות את כל פני התמונה באמצעות הגדלת חזה

ניתוח הגדלת חזה מעניק לא מעט יתרונות אבל הדבר הטוב ביותר שהוא יכול להעניק קשור בביטחון העצמי האבוד של כל אישה ואישה. כאמור מדברים כאן על נשים שלא מרוצות לא מהגודל של החזה אבל בו זמנית גם לא מצורת החזה שנוצרה להם עקב הרזייה, לידות וכד'. הגדלת חזה נחשב לניתוח פשוט ביותר ונוכח התוצאות המדהימות מבצעות אותו יותר ויותר נשים שבאמת ובתמים מחפשות להשיב את החדווה והאושר אל חייהן. כן, באמצעות ניתוח אחד קטן אפשר בהחלט להשיב את החיים למסלולם ובעיקר להשיב את הביטחון שאבד.

מה קורה במהלך ניתוח הגדלת חזה?

ניתוח הגדלת חזה מתרחש במעמד השתלת שתלי סיליקון לכיס שאותו פתח המנתח מעל או מתחת לשרירי החזה- כאמור דבר המשווה את הנראות המלאה של החזה הריק. כמו כן, באמצעות הליך זה מייצרים חזה זקוף, מושך ובעיקר נאה יותר מימי העבר. ניתוח הגדלת חזה אורך כשעה וחצי עד שעתיים והוא ניתן לביצוע החל מגיל 17 – לפחות על פי ההחלטה הישראלית בדבר. במידה ומדובר בנשים שלא רזו את כל המשקל שרצו לרזות או נשים שעדיין מתכננות ללדת שהרי במצב הזה יידחה הניתוח עד לסיום התהליכים הללו בחייהן. העניין של ההמתנה חשוב כאן היות ואם מבצעים ניתוחים כאלה לפני תום הלידות או ההרזיה החזה עלול ליפול ולא לשמור על התוצאות שהושגו בפועל.

איזה בדיקות עושים ואיזה שתלים צריך לבחור?

במעמד של פגישת ייעוץ ידרוש המנתח הפלסטי לבצע כמה וכמה בדיקות לרבות בדיקות דם, קשרית דם, ספירת דם ומעל לגיל 40 בדיקת צילום חזה, ממוגרפיה וביקור אצל כירורג שד. כמו כן יידרשו גם בדיקות אק"ג בכדי לבדוק את תקינות הלב בכל התהליך. בנושא השני מדברים על בחירת השתלים הבטוחים ביותר ולכן מבין עשרות חברות המייצרות מגוון של שתלים חשוב לבחור שתלים שיש להם את תו התקן המחמיר של ה- FDA זה המדבר על איכות השתלים ובטיחותם על כל המשתמע מכך. בסיכום דבר, אם בוחרים שתלים חשוב להיוועץ עם המנתח שמבין בדברים ולבחור את השתלים בהתאם לצורה המתבקשת, המרקם, סוג העור ואפילו האלסטיות.