הגדלת חזה

הגדלת חזה

נשים רבות בוחרות לעבור ניתוח של הגדלת חזה, על מנת לשפר את הביטחון העצמי שלהן וליהנות מגוף מושך ואסתטי יותר. בחלק מהמקרים מדובר על נשים בעלות חזה קטן ואילו במקרים אחרים, מדובר על נשים שעברו מספר לידות ומספר הריונות, אשר שינו לחלוטין את צורת החזה שלהן. לכן במקרים אלו יש צורך לבצע הרמת חזה בשילוב עם הגדלת חזה, על מנת להעניק את המראה של חזה זקור ואסתטי יותר. כל אחת יכולה לבחור לעצמה את גודל השד הרצוי, כאשר הרופא המנתח (ד"ר אנדרי אופק למשל) אמור לייעץ לגבי האופציות השונות שניתן לבחור מתוכן. ברוב המקרים, הרופא ייעץ למטופלת לבחור בגודל המתאים למבנה הגוף שלה ולפרופורציות הכלליות שלה. כדאי לדעת כי מדובר על פרוצדורה בעלת סיכון ניתוחי נמוך, הכוללת צלקות קטנות באזורים נסתרים וחזרה מהירה יחסית לשגרת החיים.

הגדלת חזה – נקודות חשובות שכדאי להכיר

קודם כל, כדאי לדעת כי כל אישה שמעוניינת להגדיל את החזה שלה, חייבת תחילה לגשת למומחה כירורגיה פלסטית לצורך קבלת ייעוץ ראשוני. ייעוץ זה נועד על מנת לתאם ציפיות ולהחליט האם הניתוח מתאים לפציינטית. חשוב כמובן לפנות אך ורק לרופא מקצועי ואיכותי, שמתמחה בתחום של כירורגיה פלסטית וספציפית בתחום של הגדלת חזה. יש לזכור כי רופא שמסוגל להבטיח מילוי קמטים אידיאלי, לא תמיד יידע להתאים לפציינטית שלו את גודל השד האידיאלי. לכן חשוב לחפש המלצות המתייחסות ספציפית לניתוחי חזה, ולא לכירורגיה פלסטית באופן כללי. כמו כן, חשוב כמובן לבדוק את הוותק והניסיון של הרופא, היות ורק ניסיון בשטח יכול להבטיח לכל אחת את התוצאות האידיאליות ביותר. 

לסיכום, ניתוח הגדלת חזה הינו ניתוח נפוץ יחסית, המתבצע בהרדמה כללית. הניתוח אורך בין שעה לשעה וחצי והמטופלת משתחררת הביתה עוד באותו היום.