הגדלת חזה בשומן עצמי – איך עושים את זה?

הגדלת חזה בשומן עצמי

אחד הניתוחים הפופולאריים ביותר בקרב נשים, צעירות ומבוגרות, ללא צל של ספק, הוא ניתוח הגדלת חזה. נשים רבות אשר מתמודדות עם חזה קטן, בוחרות להגדיל אותו בעזרת ניתוח. כך הן מרגישות, הרבה יותר נשיות, בעלות נוכחות, יותר בולטות ומרגישות שינוי אסתטי מהותי בגוף שלהן. 

עד לפני שנים לא מעטות, ניתוח הגדלת חזה התבצע באמצעות שתלים. כלומר, המנתח היה פותח את השד ומניח בפנים שתל מסיליקון או מים. זה יצר מראה אמיתי ובולט. הבעיה היא, שהיה זה גוף זר שהוא הכניס אל תוך גוף האישה, מה שיכול היה לייצר הרבה בעיות, מאחר ובסופו של דבר, הגוף שלה יכול היה לדחות את זה. מעבר לכך, היו שתלים שאחרי מספר שנים היה צריך להוציא ולהחליף. 

עם הזמן, נוצר יותר ויותר ידע בנושא, נלמדו דרכים חדשות כיצד לבצע ניתוחי הגדלת החזה, והיום נשים יכולות ליהנות מטיפולים כמו הגדלת חזה בשומן עצמי ללא ניתוח.

מה זה ניתוח בשומן עצמי?

כמו במקרים רבים אחרים, גם במקרה זה, הטכנולוגיה והמדע לימדו אותנו, שאנחנו לא צריכים להיעזר בגוף זר בשביל לבצע השתלות. ניתן להשתמש בחומר שהגוף עצמו מייצר, דרך כך שמעבירים אותו ממקום אחד למקום אחר. בצורה כזו, מעבירים שומן מאזור מסוים בגוף לאזור החזה וכך ניתן להגדיל אותו. 

כמובן שהתהליך נעשה אחרי שדואגים לנקות את השומן, לאבחן שאכן זה אפשרי להעביר אותו ממקום למקום וכמובן אחרי שמכינים את החזה להגדלה על ידי השומן. הפתרון הוא אידיאלי, מאחר והשומן הוא חלק בלתי נפרד מהגוף ולכן הוא לא ידחה אותו. זו הסיבה שנהוג להשתמש בשומן גוף לצרכים שונים, וכאמור גם בשביל ניתוח הגדלת חזה, קראו עוד על השיטה במגזין חתך הזהב ניתוחים פלסטיים.