בוטוקס לפנים- צעיר לנצח

בוטוקס לפנים

אין כלל ספק כי הן הנשים והן הגברים הישראלים שמים דגש על המראה החיצוני שלהם, כיום יותר מתמיד, עם עולם הזוהר המתפתח וכמובן עם הטכנולוגיה שמאפשרת לנו להציץ לעולמם של מפורסמים עשירים. הרפואה האסתטית מתפתחת עם השנים, חומרים חדשים נולדים וניתן לראות כיצד מיליוני אנשים מצעירים את תווי הפנים שלהם בקלות רבה. האופציה הפופולארית ביותר בעולם היא בוטוקס לפנים, טיפול קצר, מהיר, ללא כאבים וכמובן עם תוצאות שמוכיחות את עצמן בשטח. בוטוקס הוא למעשה חלבון שנקרא בוטוליניום טוקסין, הוא מאושר על ידי מנהל המזון והתרופות האמריקאי ומשרד הבריאות. החומר מוחדר לעור באמצעות מחט מזערית ומביא להפחתת הקמטים לתקופה של כ- 4 חודשים, אך בנוסף לכך הוא אף גורם לקמטים להעלם עם הזמן.

פתרון מהיר להיראות צעיר באירוע

בוטוקס לפנים מהווה פתרון מהיר לצורך אירוע חשוב, מאחר שאין צורך בזמן החלמה, אלא בשלושה ימים בהם החומר עושה את העבודה בשלמות, הנפיחות בפנים יורדת וניתן לראות את המתיחה הטבעית. את החומר מזריקים אל קמטי ההבעה, כך שהפנים נראות צעירות יותר בלעדיהם. בנוסף לטיפול בקמטים שנוצרים עם הזמן כתוצאה מהתבגרות, עור הפנים נחשף רבות לקרני השמש, מה שמוביל להיווצרות קמטים בגיל צעיר יותר, כך שנשים וגם גברים בשנות ה-30 המוקדמות לחייהם מתחילים בטיפולי בוטוקס לפנים. האפשרות שהבוטוקס ימנע הופעת קמטים חדשים במקום הטיפול, זו אינפורמציה מלהיבה שמשכנעת רבים לעבור את הטיפול.

טיפול שמצריך רופא

בוטוקס לפנים זה אומנם טיפול קל ופשוט, אך חשוב לעבור אותו במרפאה עם צוות מקצועי ומיומן. חשוב להימנע מחאפרים שמציעים טיפול קוסמטי זה במחיר מוזל, אך אין בידם את האישורים ואת ההתמחות לכך. רבים שואלים האם יש סיכונים בטיפול כזה, אומנם אין סיכונים והחומר אכן מאושר ובטוח לשימוש, אך עם זאת חשוב לוודא כי הטיפול נעשה על ידי רופא בעל ניסיון ולא על ידי קוסמטיקאית רבגונית. ידע וניסיון מאפשר לרופא להחליט על המינון המתאים, מקומות ההזרקה המתאימים בפנים וכן תדירות הטיפולים. שימו לב כי הטיפול אינו מתאים לנשים בהריון או לנשים מניקות וכן אינו מתאים במקרים של זיהום או מחלות אוטו-אימוניות. רופא מקצועי יבקש לראות את התוצאות לאחר מספר ימים ובמידת הצורך יבצע תיקונים. אין ספק כי מדובר בטיפול פשוט וקל שלא מצריך ביקורת ארוכה, אלא מבט חטוף על התפתחות התהליך.

אולי גם המאמר הזה יעניין אותך: כל כמה זמן צריך לחדש טיפול בוטוקס