ניתוח מתיחת בטן – למי זה מתאים?

תהליך ניתוח מתיחת בטן כולל הסרת שומן עודף מאזור הבטן והאגפים. ניתוח זה יכול להתבצע על ידי מנתח או מנתח פלסטי בהתאם לצרכים שלך. ברוב המקרים, זה כרוך בחיתוך לשכבות עור כדי להיפטר מעודפי שומן ולאחר מכן תפירה של אזורים אלה כדי לוודא שהם לא זזים יותר מדי במהלך תקופת ההחלמה.

זהו מבוא קצר לניתוח מתיחת בטן, שהוא ניתוח קוסמטי פופולרי מאוד. זה עשוי להיות הפתרון המושלם עבור נשים שרוצות לשפר את הגזרה שלהן בבית.

הכתבה עוסקת בהליך הנקרא ניתוח מתיחת בטן, הנעשה כדי להסיר עודפי שומן מאזור הבטן. מדובר בהליך פשוט יחסית שניתן לעשות עם ביקור חוץ בבית חולים. עם זאת, אם אתם מחפשים את מנתח מתיחת בטן הטוב ביותר בבריטניה, ריכזנו רשימה זו של מנתחי מתיחת בטן מובילים בלונדון והסביבה.

ניתוח מתיחת בטן הוא הליך קוסמטי שמסיר עודפי עור ושומן מהבטן. הפעולה כוללת גם חיתוך עור רפוי מעורף והסרת כמות קטנה של שומן מהחזה העליון, הבטן, הירכיים והירכיים. עם זאת, ישנם אנשים רבים שאינם בטוחים אם עליהם לעבור ניתוח מתיחת בטן או לא.

איך עושים את זה נכון?

ניתוח מתיחת בטן הוא הליך קוסמטי להסרת עודפי שומן מאזור הבטן. ניתוח מתיחת בטן אינו הליך פופולרי במיוחד, אך הוא הפך פופולרי יותר בשנים האחרונות. עליית ההשמנה ובעיות הבריאות הנלוות לה היא אחת הסיבות העיקריות.

ניתוח מתיחת בטן מורכב מחתכים שנעשו בעור, בשרירים וברקמת השומן כדי להסיר עודפי שומן. ניתן לעשות זאת בהרדמה מקומית או בהרדמה כללית בהתאם להעדפת המטופל.

ניתוח מתיחת בטן הוא הליך ניתוח קוסמטי המשמש להסרת עודפי שומן מהבטן. זה נעשה כדי להפחית את מראה הצלוליט וגם לשפר את מראה העור על הבטן.

פרטים נוספים באתר: https://drglesinger.co.il/