שמלות חוף – נוחות שמחמיאה לך לגזרה

בגד ים ביקיני

כשהולכים אל חוף הים ואל הבריכה בדרך כלל דואגים להביא בגד ים ויחד עם בגד הים בגד שאיתו יכולים לעבור אל בגד הים שכבר נמצא על הגוף בצורה נוחה. הבגד הכי מועדף על נשים לחוף הים הוא שמלת חוף, ומכאן גם השם של הפריט האהוב הזה. נכון להיום כל חנות שבה מוכרים בגדי ים מציידת את עצמה גם עם מבחר נאה של בגדי חוף, כאשר שמלות חוף הן גולת הכותרת והן הדבר הכי נדרש והכי נמכר עבור כל אישה שמצטיידת עם בגד ים חדש. למה ישנה דרישה כה גדולה עבור בגדי חוף עד כי שמלות נוחות ומעוצבות במחיר נוח נמכרות באופן מהיר למדי? הנה שני דברים חשובים שהופכים את הפריט הזה לכה נחשק.

 

שמלה נוחה לים ולבריכה

למה בכלל צריכים שמלה מיוחדת עבור גיחה לבריכה או לחוף הים? כי חם בחוץ ולא כל בד יהיה הכי נוח ללבישה כשהולכים אל חוף טובל בשמש יוקדת וגרגרי חול רב. בגדי חוף נועדו להיות כאלה שעשויים מבדים דקיקים מאוד שאינם נצמדים אל הגוף ואותם נוח מאוד להסיר ולבוש ברגע בו רוצים להיכנס אל הבריכה, והם לחלוטין לא מפריעים ואף נוחים ללבישה עד אשר מגיעים אל המקום עצמו של הרחצה.

 

דגמים שנוחים לכל אחת

היופי בביגוד שנועד עבור לבישה בים ובבריכה הוא לא רק העניין של הנוחות כי אם כל העניין שקיים עם מבחר רחב של דגמים שרק הולכים ונעשים יותר מגוונים ויותר יפים משנה לשנה. הרוב המכריע של דגמי שמלות ובגדי החוף כוללים בד דק ואוורירי שאיתו גם נעים ללכת ביום קיץ חם וגם רואים את בגד הים מבצבץ לו בצורה מחמיאה. זה כדאי לבחון ולמדוד את הדגמים השונים של השמלות שנמכרות בחנויות כדי להבין לא רק מה הכי נעים על הגוף, אלא מה משתלב בצורה הכי טובה עם בגד הים שאותו בוחרים ללבוש באותה השעה. זה כדאי לרכוש שמלה אחת שיכולה להשתלב בהצלחה עם כל סוג של בגד ים ביקיני, ודגם אחד שאפילו משתלב בהצלחה יתרה עם בגד הים הכי שימושי והכי אהוב עכשיו.