באלי בודי – טרנד חדש בגוון עור מושלם

טרנד חדש בגוון עור מושלם

האם את מסתכלת על נשים אחרות ורואה כמה הן שזופות לעומתך? או שאולי את רוצה להשתזף אבל מפחדת מכוויות ומקרני השמש המסוכנות כל כך לעור גוף? מי שרוצה שיזוף טבעי, אבל גם כזה שאינו מסכן את הבריאות – יכולה לבחור בבאלי בודי – מוצר חדש שמקנה שיזוף באמצעות מוס או קרם שמורחים על הגוף, זאת על מנת לקבל גוון שחום יותר ללא צורך בחשיפה אל השמש. 

אבל מה צריך לדעת על מוס באלי בודי?

המוס נמכר באינטרנט ואפשר להזמין אותו עד הבית. הקרם או המוס עשוי חומרים טבעיים בלבד והוא מאפשר גוון שזוף בכמה דקות באמצעות מריחתו על הגוף. הקרם אינו יורד במים והוא נותר על העור למשך שבוע לפחות! מוס באלי בודי מכיל בדרך כלל זרעי קפה שבהם מרכיבים נוגדי חמצון להקניית זוהר וברק רענן לגוף. עוד אפשר לרכוש שמן קוקוס טבעי אנטי ויראלי שחודר אל העור ומקנה מראה צעיר ונעים. בין היתר תכלי להקנות גוון שזוף לגופך תוך בחירת המוס המתאים לך המספק הגנה ומראה שחום ויפיפה. 

למי זה מתאים?

באלי בודי שנמכר בעיקר בחנויות און ליין (ראו בלינק https://www.ilbalibody.co.il/shop) מתאים למי שרוצה לקבל מראה שזוף במספר דקות ללא חשיפה לשמש. כדי להשתמש במוס יש לבחור את הגוון המתאים ולאחר קבלת התכשיר ניתן להתחיל למרוח את הכמות המתאימה על העור. מרחי את המוס באמצעות כפפות להגנה על הידיים ולאחר מריחת הכמות הרצויה המתיני לייבוש. כעת גופך יהיה עטוף בגוון שחום מהמם ויוזן בחומרי הגנה טבעיים בעוד שהמוס יספק מראה צעיר ורענן.