לא נמאס לכם להביא כלי מטבח לחג?

לא נמאס לכם להביא כלי מטבח לחג?

תקופת החגים היא תקופה שבה עובדים בכל מקום עבודה מצפים לקבל מתנות לחג. כל מעסיק שאכפת לו מהעובדים שלו מחפש את המתנה הטובה ביותר בעבורם. ישנם מעסיקים שבוחרים באופן תמידי את המתנות השגרתיות עבור העובדים שלהם וישנם מעסיקים שמעוניינים להעניק לעובדים שלהם את הבחירה של המתנה הנכונה עבורם ועל כן בוחרים לרכוש עבורם שוברי מתנה. שוברי מתנה מאפשרים לעובדים לבחור במסגרת מה שהם מציעים את המתנה הנכונה עבורם.

מדוע כדאי לבחור שוברי מתנה לעובדים עבור חגים?

אם אתם תוהים מדוע כדאי שתבחרו דווקא שוברי מתנה עבור החגים לעובדים שלכם, כדאי שתדעו כי מדובר על מתנה אטרקטיבית הרבה יותר ממתנות רגילות ושגרתיות כגון: כלי מטבח מסוגים שונים ועוד. ניתן לרכוש שוברים עבור מסעדות, בתי קפה, בתי קולנוע, לרכישה במקומות שונים ועוד. שוברי המתנה הם מתנות אטרקטיביות הרבה יותר מכל מתנה אחרת שכן, מדובר על שוברים שמעניקים כאמור לעובד את היכולת לבחור ממה הוא רוצה להנות וכיצד הוא רוצה לנצל את השובר. כיום ישנן חברות אשר מציעות מגוון רחב של שוברים שניתן לרכוש ולהעניק למתנה עבור עובדים.

כיצד בוחרים את השוברים הנכונים לעובדים?

בכדי לבחור את השוברים הנכונים לעובדים ראשית כל, כל מעסיק חייב להגדיר תקציב כלשהו לרכישת השוברים בהתאם לכלל העובדים שיש לו בעסק או בחברה. לאחר מכן על המעסיק  לבחור את החברה שמציעה לו את השוברים במחיר המשתלם ביותר. כמו כן, השוברים עצמם חייבים להיות אטרקטיביים ולאפשר לעובדים לבחור באמצעותם מקום לבלות בו או משהו שהם יכולים לרכוש באמצעותו על פי הבחירה האישית של כל עובד.

חשוב מאוד לא להתפשר על מתנות שגרתיות לעובדים ולחשוב בצורה יצירתית יותר (דוגמה לכך יכולה להיות שוברים למלונות יוקרה.