פלאג אנאלי – האם זה כואב?

פלאג אנאלי - האם זה כואב?

בכל הנוגע לעינוג עצמי או לקיום יחסי מין עם שותפים שונים, נראה שהרצון להגדיל ולהעצים את העונג האישי או הזוגי – הולך וגובר. בשל הרצון לחקור את הגוף ואת היכולות להגשים פנטזיות מיניות – נעשה חיפוש אחר אמצעים טכניים שיסייעו לענג אותנו או את הפרטנר שעמו אנו מקיימים יחסים. בכך הופך פלאג אנאלי לחלק בלתי נפרד מאביזרי המין שכול אחד צריך במגירה. בעוד שישנם פלאגים מסוגים שונים, בגדלים שונים וכאלה המיוצרים מחומר כזה או אחר. 

אבל מה זה בכלל פלאג אנאלי?

פלאג אנאלי הוא אביזר מין שנועד לחדרה וקבלת עונג דרך פי הטבעת. באמצעות הפלאג רבים יכולים לחקור את ההנאה שלהם, בעיקר אם היא רקטלית, או להוסיף צעצוע מין שיאפשר חוויה יוצאת דופן בעת קיום יחסים או עינוג עצמי. פלאגים עשויים ממגוון חומרים ביניהם: מוצרים עשויי סיליקון, ישנם פלאגים עשוי זכוכית ואפילו כאלה עשויי מפלדה לקבלת מקסימום אורגזמה בעת ההחדרה. 

המוצר בנוי בצורה מכאנית הנדסית בטוחה, כך שהוא מאפשר החדרה ללא סיכונים. את הפלאג אפשר כמובן להוציא בכול זמן: מה שמסייע למדוד את המידה שבה אפשר להחדיר את המוצר בצורה אנאלית, תוך מיתון התחושות – מה שמאפשר שליטה ומכאן חסימת הכאב. 

כיצד בוחרים פלאג אנאלי?

כאשר אתם מחפשים אחר אביזר מין שיעצים את ההנאה שלכם, כדי לבחון מוצרים בעת גלישה אל אתרים של חנויות סקס. באתרים כאלה אפשר לבחון מגוון רחב של מוצרים בזמן שכדאי לשים לב להוראות השימוש או לצפות סרטונים אשר מהווים הדרכה ואימון. 

כאשר אתם בוחרים את המוצר, וודאו כי הוא מתאים גם עבורכם וגם עבור בן או בת הזוג, בעוד שבתוך חנויות מין באינטרנט אפשר למצוא לא מעט מוצרי סקס שמתאימים לגברים ונשים. 

לסיכום, פלאג אנאלי הוא מוצר מבוקש ולא בכדי – המוצר מקנה הנאה מקסימאלית ועוזר לבחון את גבולות העונג.