נעלי אולסטאר – הנעליים שלעולם לא יצאו מהאופנה!

נעלי אולסטאר - הנעליים שלעולם לא יצאו מהאופנה!

מה זה נעלי אולסטאר ולמה הם לעולם לא יצאו מהאופנה? בואו נחזור כמה עשרות שנים אחורה ונבין מהם הנעליים האלה, מי ייצר אותם ובזכות מה הם קיימים עד עכשיו כנעלי ספורט הכי נמכרות.

נעלי Allstar או בשמם המלא – צ'אק טיילור אולסטאר, הן נעליים המיוצרות על ידי חברת קונברס. הנעליים עשויות בד והן יוצרו לראשונה בשנת 1917 כנעלים מקצועיות לכדורסל. שמן הראשון של הנעליים היה 'אול סטאר'.

נעלי כדורסל

בתחילה לא היו נעליים אלה פופולריות בכלל והן בקושי באו לידי שימוש, עד שנות העשרים. בשנת 23 אימץ אותן שחקן הכדורסל צ'ארלס טיילור – צ'אק, ואלה הפכו לנעליו האהובות ביותר איתן הוא בא לכל משחק.

עם הזמן הוא הפך למקדם המכירות של הנעל, לאחר שינוי קל בעיצוב הנעל בהוספת חתימתו עליה, היא החלה להימכר בכמויות, ושם הנעל שונתה עד היום ל'צ'אק טיילור אול סטאר'.

במשך השנים, נעלי ספורט אלו החלו לקבל צבע, אם בתחילה הן נמכרו בצבעים שחור ולבן, הרי שכיום ניתן למצוא בשוק נעלי אולסטאר בשלל צבעים. כמובן שעם הזמן גם נוספו גזרות שונות לנעלי אולסטאר, גזרות גבוהות ונמוכות יותר.

נעלי אולסטאר

למה סיפרנו לכם את כל היסטוריית הנעל? זוכרים את השאלה הראשונה שלנו? – למה נעלי אול סטאר לעולם לא יצאו מהאופנה? זאת הסיבה.

נעליים אלו יוצרו למטרת ספורט ברורה מאוד, ועם השנים שופרו העיצובים על פי המלצות ספורטאים ענקיים בעלי שם עולמי. אלו לקחו חסות על הנעל וכך הפכו אותה לנעל הנמכרת ביותר בעולם עד למאה ה – 21, עם מספר הזוי ומטורף של כ – 750 מיליון זוגות נעליים.

עכשיו ברור לנו למה ספורטאים לעולם לא יוותרו על נעלי אולסטאר.