כל היתרונות במתקן חיטוי ידיים אוטומטי לעסק

מכשירי ניקוי אוטומטיים לניקוי ידיים הם סוג חדש של מכשירי חלוקה אוטומטיים המחלקים חומר לחיטוי ידיים באופן אוטומטי. מתקן חיטוי ידיים אוטומטי מיועד לשימוש בבתי חולים, מרפאות, מרכזי קניות, מוסדות חינוך וכן מקומות ציבוריים אחרים בהם נמצא קהל גדול של אנשים. מכשירי חיטוי אוטומטיים לחיטוי ידיים הם פתרון אידיאלי לצמצום משך הזמן המושקע בהיגיינת הידיים, זאת על ידי חלוקת חומר חיטוי בזמן ובכמות הנכונה יהיה קל יותר למשתמשים להפחית את הסיכון שלהם להידבק בחיידקים.

למה צריך מתקן חיטוי ידיים אוטומטי בעסקים?

מכשירי חיטוי ידיים אוטומטיים משמשים במקומות עבודה רבים כמו מסעדות, חנויות וגם משרדים. מכשירי חיטוי הידיים נועדו בדרך כלל כדי לספק חומר חיטוי ידיים לעובדים כאשר הם באים במגע עם משטח מסוים העשוי להיות מזוהם בחיידקים, וכך להבטיח כי הם שומרים על ההיגיינה שלהם כל הזמן. ניתן לומר כי השימוש המרכזי של מתקן חיטוי ידיים אוטומטי לעסק הוא בחדרי שירותים, כך שלאחר ביקור בשירותים במהלך יום העבודה כל עובד יוכל לשטוף ולנקות את ידיו עם המכשיר האוטומטי, לחסוך זמן והתעסקות עם מכשירי הסבון וגם לחזור במהרה לחדרו להמשך עיסוקיו.

לפרטים ולהזמנות >>>

אילו יתרונות יש למתקני חיטוי ידיים אוטומטיים במקומות עבודה?

ניקוי וחיטוי ידיים הוא חלק מרכזי בשמירה על היגיינת הגוף והגנה מפני חיידקים, וירוסים ונגיפים שונים שנמצאים באוויר הפתוח. באמצעות התקנה של מתקני חיטוי מקצועיים בעסקים ומקומות עבודה, העובדים במקום יכולים להיעזר במכשירים הללו כדי לשמור על ההיגיינה שלהם בצורה שוטפת ונוחה יותר.

כיוון שמדובר על ניקוי ידיים באמצעות מתקן חיטוי ידיים אוטומטי שמספק כמות מדודה של סבון עם חיישן ייעודי, העובדים נמנעים ממגע במתקן הסבון שנמצא בשירותים שעשוי להיות עם חיידקים בגלל מיקומו, וכך שומרים טוב יותר על היגיינת הידיים שלהם.

לפרטים על טיפול בהצפות >>>