כל מה שצריך לדעת על טיפולי אסתטיקה ויופי

טיפולי אסתטיקה ויופי

בשנים האחרונות חל שינוי מהותי בכל מה שקשור לנושא טיפולי אסתטיקה ויופי. הקליניקות של הקוסמטיקאיות הפכו להרבה יותר מקצועיות והן מבצעות הן פעולות ידניות של טיפוח העור והן פעולות נוספות באמצעות מכשור ייעודי, לאחר שעברו הכשרה כיצד לעבוד באמצעותם.

מכשור חדשני בקליניקות ליופי

אחד המכשירים הפופולריים ביותר הוא מכשיר לייזר להסרת שיער. המכשיר מתאים הן לגברים והן לנשים אשר מעוניינים להסיר שיער מיותר. העובדה שהם ללא שיער מעניקה להם תחושה טובה ומעלה את רמת הביטחון העצמי של המטופלים.

בהתאם לבדיקה הראשונית ולהתאמה לביצוע הפעולות הללו באיברים השונים, מחליטה הקוסמטיקאית, כמה טיפולים צריך כל לקוח ובהתאם לכך מתבצע תהליך זה. ברוב המקרים בתום הטיפולים יש אפקטיביות מלאה ולא נותר שיער. לאחר כמה חודשים כדאי להגיע לביקורת כדי לבצע השלמות במידת הצורך.

רבים מבקשים לבצע טיפול  אנטיאייג'ינג , מדובר בטיפול אינטנסיבי על ידי מכשיר.F.R.בעל יכולות לבצע שינויים בנראות העור, כך שהוא ייראה צעיר יותר. המכשור פועל בתדרי רדיו אשר חודרים לשכבה הפנימית של העור ולכן יש לכך אפקטיביות רבה אשר נראית בחלק החיצוני של העור בפנים.

הזרקות של קולגן ואלסטין הפכו לפופולריות מאד והן מבצעות במקביל לטיפולים באמצעות מכשיר אלקטרופורציה. המטרה היא לבצע החדרה של לחות וחומרים נוספים דרך הנקבוביות שנפתחות בעור באמצעות המכשיר החדשני.

קוסמטיקאית קבועה

נשים וגם גברים אשר מעוניינים לבצע טיפולי אסתטיקה ויופי של הפנים בוחנים כמה אפשרויות ומגיעים לקוסמטיקאית מסוימת אשר קיבלו עליה המלצות מעולות. אם הם מרוצים מהמקצועיות שלה, הם יגיעו אליה באופן קבוע כיוון שהם סומכים על המיומנות ועל הניסיון שלה.

פצעי אקנה

לקוחות ובעיקר בני נוער סובלים מאד מפצעי אקנה. זוהי תופעה מדאיגה אשר גורמת לאי נעימות רבה והיא מורידה לבני הנוער את הביטחון העצמי שלהם, כיוון שלא נעים להם להסתובב כך. הקוסמטיקאית בוחנת באופן מעמיק את הבעיה בעור פניו של המטופל ובהתאם לכך מקבלת החלטות על הטיפול שהוא הנכון ביותר עבורו. קיימות כמה אופציות של טיפולים ספציפיים וגם שימוש במשחות ייעודיות. הקוסמטיקאית ממליצה על הדרך שנראית לה המתאימה ביותר.

היא מדריכה את הלקוח לגבי שינוי בתזונה, כדי שהמטופל לא יאכל מוצרי מזון מסוימים אשר מגבירים את הכמות של פצעי האקנה. כך היא מטפלת בנושא טיפולי אסתטיקה ויופי ועם הזמן יוצרת שיפור משמעותי בנראות של הפנים.