טיפול באקנה איך זה עובד?

טיפול באקנה

אחת התופעות השכיחות ביותר בקרב בני נוער וגם נשים וגברים בכלל היא תופעת האקנה, עקב שינויים הורמונליים למשל בבני נוער שעוברים את גיל ההתבגרות, אצל נשים בגיל המעבר או עקב הריון וכן גם שינויים נפשיים זה יכול להתבטא בהופעה של פצעים על עור הפנים.

לפעמים זה חולף מעצמו בעזרת תזונה נכונה או שתיית מים להזנת העור, אבל בחלק מהמקרים זה יכול להיות פצעים הרבה יותר משמעותיים שאם אין טיפול מקצועי ויעיל זה יכול להשאיר צלקות גם פיזיות וגם נפשיות. 

ולכן במצבים כאלו מומלץ ועדיף לפנות למכון קוסמטיקה המתמחה בתחום טיפול באקנה, באתר https://www.dr-lellouche.com

בשלב הראשון מאבחנים את העור, אותה קוסמטיקאית מקצועית- וחשוב לבדוק היכן מטפלים משום שמדובר על נושא רגיש ביותר וכאשר הטיפול אינו מקצועי מספיק זה יכול לגרום נזק יותר מאשר תועלת לכן להקפיד להגיע למכון קוסמטיקה מוכר ומקצועי. לאחר האבחון מתחיל שלב הטיפול זה יכול להיות ניקוי יסודי של העור על מנת להכין אותו היטב לטיפולים הבאים , ניקוי עמוק יותר והטיפול עצמו. 

לרוב מדובר על סדרת טיפולים שבה המטופל יוצא עם עור פנים הרבה יותר נקי וללא פצעים .

התחושה הזו היא נפלאה, גם מאפשרת להתנהל באורח חיים הרבה יותר טוב , הביטחון העצמי עולה – וזה חשוב בעיקר כאשר מדובר בגיל ההתבגרות ובכלל.

הכל מתחיל בעור נקי

כדי שטיפול באקנה יהיה יעיל חשוב מאוד לשמור על ניקיונו, לשטוף פנים היטב עם סבון , לאכול מאכלים שאינם עשירים מידי בשומן כי זה מגביר את התפשטות האקנה, ולשם כך הקוסמטיקאית המומחית תתחיל בטיפול בניקוי יסודי ועמוק של עור הפנים, כאשר העור נקי הרבה יותר קל להתחיל טיפול ולשב את התכשירים המתאימים לעור הפנים. עור מלוכלך רק מזיק והפצעים יכולים להישאר שם זמן רב ואפילו להיות חמורים יותר.

חשוב להבין כי לא כל תכשיר ניקוי יכול להתאים לעור הפנים ולכן כאן המקום להתייעץ עם קוסמטיקאית מומחית בתחום שתדע בדיוק להתאים את התכשיר הנכון והטיפול היעיל ביותר לעור הפנים . כך אין ספק כי העור ינשום הרבה יותר טוב וכאשר הנשימה תהיה טובה יותר כך אפקטיביות הטיפול תבוא לידי ביטוי בעור חלק ונקי לאורך זמן.