אירוע ברית מילה

ברית מילה היא הסרה כירורגית של העורלה מהפין. זהו הליך נפוץ בארצות הברית ובמדינות רבות אחרות, אך הוא אינו חף מחלוקות. המתנגדים אומרים כי ברית מילה היא ניתוח מיותר עם סיכונים ויתרונות שיש לשקול בזהירות. התומכים אומרים שיש לזה יתרונות בריאותיים וצריך להיות זמין להורים שרוצים את בניהם מילה מסיבות דתיות או אחרות.

חשוב לציין כי ברית מילה היא החלטה אישית. לאמונות שלך לגבי ברית מילה תהיה השפעה על ההחלטה שלך אם אתה רוצה את בנך נימול, אבל בסופו של דבר אתה צריך לקבל את ההחלטה הזו עבור עצמך ולא עבור ילדך.

מחפשים אולם לברית?  בואו לחגוג בפורבר >>>

תתכננו את האירוע בקפידה

ברית מילה היא הליך כירורגי שבו מסירים את העורלה של הפין. ברית מילה יכולה להיעשות מסיבות רפואיות או מסיבות תרבותיות. בארצות הברית, זה נעשה לרוב מסיבות דתיות או תרבותיות.

האקדמיה האמריקאית לרפואת ילדים (AAP) ממליצה על ברית מילה כדרך להפחית את הסיכון להידבק ב-HIV. ה-AAP גם אומר כי ברית מילה מפחיתה את הסיכון למחלות אחרות המועברות במגע מיני (STDs) כגון הרפס ווירוס הפפילומה האנושי (HPV). ה-AAP אינו ממליץ על ברית מילה למניעת סרטן הפין, אך מחקרים מראים שלגברים נימולים יש סיכון נמוך יותר לפתח סוג זה של סרטן.

במדינות מסוימות כמו סין וקוריאה, מקובל לבצע ברית מילה של בנים בלידה או כשהם תינוקות. בעוד שבמדינות רבות באפריקה, משפחות עשויות לבחור לבצע ברית מילה לבנם רק אם הוא כבר אובחן עם בעיה רפואית כמו HIV/איידס או הרפס.

מתכננים עבורכם את האירוע

ברית מילה היא מנהג נפוץ בתרבויות רבות. זה נעשה ממגוון סיבות, כולל אמונות דתיות ותרבותיות. בארצות הברית, הורים בוחרים לעשות ברית מילה לילדיהם הזכרים מסיבות רפואיות או אישיות.

בארצות הברית, שיעורי המילה לגברים ירדו מ-60% בשנת 1980 לכ-55% בשנת 2010. הסיבה הנפוצה ביותר שמציינים הורים שבוחרים לא לבצע ברית מילה היא האמונה שמדובר בניתוח מיותר ללא יתרונות בריאותיים. סיבות אחרות כוללות חששות לגבי היגיינה וגבריות, כמו גם אמונות דתיות.