5 טיפים לבחירת משקפי שמש

משקפי שמש

משקפי שמש נחשבים כאקססוריז ואנשים רבים נהנים לעשות בהם שימוש משך כל השנה. אך האמת היא שכולם מבינים כי משקפי שמש אמורים לככב יותר מכל בעונת הקיץ.

חשוב בכל זאת לציין כי גם בחורף ובמיוחד בימים מושלגים קיימת חשיבות עליונה להרכבת משקפי שמש (כמו בלינק https://opticadoron.co.il/glasses/sunglasses) כמו גם הגנה על העור מפני קרינת השמש כי ביום שלג, הקרינה היא גבוהה יותר מכל יום אחר. מצע השלג הפרוש על הקרקע מחזיר אלינו את כל קרני השמש והדבר גרוע יותר מאשר בקיץ.

יוצאים לרכוש משקפי שמש

אז החלטתם לפנק את עצמכם במשקפי שמש חדשות. כאן חשוב לדעת איך לבחור נכון את משקפי השמש אשר אלו ייתנו את המענה המושלם.

להלן 5 טיפים לבחירת משקפי שמש

טיפ מספר 1 – סינון של 100%

הדבר הראשון והחשוב ביותר הוא לוודא כי מדובר במשקפי שמש אשר מסננים את קרני הUV במאה אחוזים. אם תבחרו משקפיים יוקרתיות תוכלו למצוא את הפרט הזה בתעודת האחריות או בפתק המצורף למוצר ומתאר את המפרט שלו. אין להתפשר כלל על מוצר שהוא אינו מסנן במאה אחוזים.

טיפ מספר 2 –  צבע העדשות

חשוב לדעת כי צבע העדשות לא קובע כלל על איכות המשקפיים, בדומה לעדשות מגע צבעוניות טבעיות לעיניים. לא רק עדשות כהות עשויות את העובדה. אתם בהחלט יכולים לבחור משקפיים עם עדשות בהירות ואלו עדיין יעשו היטב את העבודה.

טיפ מספר 3 – משקפיים גדולות

ככל שמשקפי השמש יכסו שטח נרחב יותר באזור הפנים, הרי שהן יעניקו לכם הגנה טובה יותר. השמש תזיק לכם פחות וגם תעניק הגנה לעור בצדי הפנים.

טיפ מספר 4 – עדשות מקוטבות

עדשות מקוטבות למי שאינו יודע אלו הן עדשות שמפחיתות את הבוהק החוזר ממשטחים מחזירי אור. אז זה לא שהמשקפיים הללו מעניקות הגנה גבוהה יותר מפני השמש אך היות ויש בהן פחות סנוור הן תהיינה יותר בטוחות לשימוש.

טיפ מספר 5 – המחיר אינו קובע

למרות שנדמה לכם כי יקר = איכות, זנה לא ממש נכון. אפשר למצוא מוצר זול שיהיה גם איכותי ויגן היטב על העיניים!