5 אביזרי ספורט שיעזרו לכם לשמור על כושר גם בבית

אביזרי ספורט

 

    5 אביזרי ספורט שיעזרו לכם לשמור על כושר גם בבית – 

 

  1. מולטי טריינר – אחד מן מכשירי הכושר הביתיים המועדפים על מרבית בני האדם אשר מתאמנים בדירה שלהם והדבר בשל כך כי הינו מבצע סינרגיה של כמה חלופות של אימון במכשיר אחד. המכשיר נותן בידכם ביצוע של תרגילים לחזה או לחלופין לידיים. החלפת המשקולות במכשיר פשוטה ונינוחה. בכל מולטי טריינר נמצאים גלגלת המשמשת לעבודה על שרירי הזרוע הקדמית והגב. לחיצת חזה ופרפר לעבודה על שרירי הזרוע האחורית ואף שרירי החזה. משענת עבודה, אשר נותנת בידכם עבודה על גבי שריר ה- ארבעה העיקרי וכיוצא בזאת. 
  2. הליכון – מכשיר כושר להליכה או לריצה במקום. נכון למציאות העכשווית, קיימים המון סוגים של הליכוני כושר במנעד רב של עלויות וכל אחד מכם עשוי לבחור את אותו הליכון אשר הולם את מסגרת התקציב הפרטית שלכם. במידה ואתם לא רוצים להיות מוגבלים בפעילות של כושר, בשל האקלים או מפאת כל גורם אחר, הליכון מהווה את המענה האופטימלי בשבילכם. מכשיר כושר ביתי הנ"ל נותן בידכם להתאמן בכל תנאי אקלים, תאורה ואחוזי הלחות אשר הולמים עבורכם.
  3. תרגילי כושר– למעט אימון ביתי, על ידי מכשירי כושר, באפשרותכם ליהנות אף מן תרגילי כושר ביתיים ללא או ביחד עם אביזרי ספורט מסוימים. אף פה המנעד הינו עצום ואפשר לבחור תרגילים לחיזוק השרירים בגוף, תרגלי גמישות, תרגילים לחיטוב הגוף, תרגילים אירוביים וכיוצא בזה .
  4. אליפטיקל – שייך אל קבוצת מכשירי כושר לבית ומכונה אף קרוס טריינר.. קיימים כל מיני סוגים של אליפטיקלים – אלקטרו מגנטי, מגנטי וחשמלי, עם הנעה קדמית או עם הנאה אחורית. המעלות שלו, לעומת הליכון, הן שאפשר לשרוף על ידיו כמות רבה יותר של קלוריות, תוך עת מועטה והדבר בשל כך כי מעלים בו את קצב דפיקות הלב בזריזות.
  5. אופני כושר – מכשיר נהדר עבור מי שמעוניין להתפנק ולא מתחשק לו לצאת מהדירה שלו, ללא וויתור הודות פעילות הכושר הנחוצה. 

> אולי תמצאו עיניין גם בנושא משקולות יד!