3 יתרונות ליוגה בכל בוקר

יוגה

אנשים רבים בעולם מתרגלים יוגה בקביעות ורבים מהם מתחילים בתרגילי היוגה היומיומיים מדי בוקר. מאמר זה יעזור לכם להבין מהי יוגה ומה היתרונות של תרגולה בשעות הבוקר.

מהי יוגה?

הפירוש של המילה 'יוגה' בשפת הסנסקריט היא חיבור ואיחוד. תרגילי יוגה תמיד יעשו בריכוז מלא וזאת על מנת להגיע לאותו מצב של איחוד וחיבור שיובילו להכרה העצמית של כל אחד את עצמו. יוגה היא אורח חיים אליה משויכים תרגילים פיזיים שעיקרם לפתח את הכישורים הנפשיים והפיזיים של כל אחד שמתרגל אותם. היוגה כפי שאנו מכירים אותה כיום בישראל בנויה ממספר חלקים. החלק הראשון תמיד יהיה החלק הפיזי של התרגילים, השני הפילוסופיה של היוגה, השלישי הוא הכתבת עקרונות החיים שכוללים את כל הקשור אל הסביבה שלנו, הבריאות, הלמידה ועוד. החלק הרביעי יהיה ידע אודות הגוף שלנו.

יוגה על הבוקר

אנשים רבים מתרגלים יוגה על הבוקר וזאת משום שהתרגול עוזר להם להתחיל יום חדש עם כוחות מחודשים. יש לזכור כי תרגול וקיום אורח חיים יוגיסטי תמיד יעזור לנו לממש את הפוטנציאל שלנו בחיים, אם מבחינת היצירתיות, היחס האישי לכל מיני מצבים ועוד ולכן רבים מעדיפים להתחיל את היום שלהם בצורה הטובה ביותר. חשוב לקחת בחשבון כי תרגול יוגה על הבוקר אינו אומר שיש לוותר על שעות שינה ואם אתם לא מצליחים לישון לפחות שבע שעות, יש לעשות יוגה בשעות נוחות יותר בסדר היום שלכם. שינה חשובה מאוד לגוף האדם, המערכת החיסונית שלו והמצב הנפשי שלו.

אז מה שלוש היתרונות של תרגול יוגה על הבוקר? היתרון הראשון תמיד הוא שתרגול תמיד יעורר את מחזור הדם של הגוף שלכם. השני הוא שתגיעו לרמות ריכוז ומחשבה חדים יותר והשלישי הוא שתחושו במרץ בלתי נדלה לאורך שעות רבות בעבודה.