הסגולות של שמן קוקוס לשיער C.O

שמן קוקוס לשיער C.O

שמן קוקוס לשיער C.O טיפולי שכולל בתוכן DRY OIL דואג כי מאה אחוז מהשמן ייספח בשיערכם ובזאת יעניק את כל הסגולות אשר קיימות בשמן, ללא הותרה של שיערכם שומני ונותנת בידכם לבצע עליו פן או החלקה באופן אפקטיבי. זהו טיפול מהפכני לשיערכם המסלק קשרים, מגביר את הזמן של הייבוש בייבש שיער ומעצים הברקה, מזין את שיערכם, מעניק לו אלסטיות ומחליק אותו מדי שימוש. הטיפול האידיאלי לשיערכם.

מה הן הסגולות של שמן קוקוס לשיער C.O?

  1. מטפח ומבריא – בצירוף של סגולות תזונתיות, אביזרי שמן זה נפלאים עבור הגנה על עור מטופח ורך בשנים. הוא קרם אנטי איג'ינג להנחה על עור פניכם, הגוף והצוואר שלכם. זהו אביזר קוסמטי כמו קרם פנים. שמפו ומרכך שטומנים בתוכם תמצית קוקוס יעילה יותר, מכיוון קיימות של נוגדי חמצון שמעניקים לחות וממעיטים של המצב של התבגרות. שטיפת הפנים בו תקל על פצעים, נגעים שונים בעורכם. הוא נמצא אף כאנטי ומטפל בכינים בשל כך כדאי למרוח על עור הקרקפת של ילדכם החוקים בבעיה. נשים הלוקות בשיער יבש מסתייעות בו למריחה על השיער טרם חפיפה כמביכה טבעית שמשיבה לשיערכם לחות וברק.
  2. שמן הקוקוס הכי בריא – זו היא שיטה מצוינת נוספת ליהנות מן הסגולות של שמן קוקוס על ידי המרה של שמן קוקוס בשמן עבור בישול וטיגון בשמש קוקוס. הסגולה המרכזית שלו באה לידי ביטוי בנקודת הבעירה הגבוהה באופן יחסי כמאה שבעים ושבע מעלות צלזיוס, הווה אומר – באופן זהה לבישול על ידי חלב קוקוס. שמן קוקוס לא נשרף ולא מתחמצן בעת הטיגון שלו. יש משמעות עבור צריכה של שמן קוקוס מכבישה קרה, שמן קוקוס אשר הופק בדרך זאת ישמר את הערך התזונתי שנמצא בו ולא יתקלקל. עוד סגולה של שמו קוקוס באה לידי ביטוי כי הוא טומן בחובו הרבה נוגדי של חמצון, כמו למשל – פוליפנול, בריכוז זהה לשמן זית. הפוליפנול ימנע היווצרות של תוצרי חמצון אקטיביים ובכך למעשה הם עוזרים למנוע את מחלת הסרטן.