שמלות כלה לדתיות אופנתיות

שמלו כלה

נשים דתיות ידועות בחוש האופנה המפותח שלהן, והן נחשבות לכלות בררניות וקפדניות באופן מיוחד. מעבר לעניין השמירה על הצניעות, חשוב להן מאוד לשמור גם על לוק מעודכן ואופנתי! שמלות כלה לדתיות אופנתיות מגיעות בכל הגזרות ובכל הסגנונות האפשריים, כולל שמלות כלה ויטאג'. עבור מעצב מוכשר, המגבלות של אורך השרוולים והוויתור על מחשוף הם עניין של מה בכך, ולא מהווים מכשול של ממש בדרך ליצירת שמלת כלה יפיפייה ומרשימה.

 

הגזרה של השמלה

מצאת את בחיר ליבך, אותו האחד היחיד והמיוחד שבת קול יצאה מהשמיים ארבעים יום לפני לידתך, והכריזה עליו כחצי השני שלך. אחרי שתבחרי את התאריך, את האולם והקייטרינג, את הצלם והלהקה, את יכולה לגשת למשימה המרגשת ביותר – בחירת שמלת הכלה שלך! חשוב שתקפידי לבחור גזרה שתהיה לך נוחה במשך כל שעות האירוע, כאשר למשל ישנן כלות שלא ירגישו בנוח עם שמלה צמודה מדי או שמלה כבדה ונפוחה שקשה ללכת בה בטבעיות. ההמלצה שלנו? בחרי שמלה עם גזרה המזכירה את הגזרה של שמלות אחרות שיש לך כבר, שכן כך מובטח לך שתהיה זו שמלה שתחמיא למידותייך.

מאפרת אישית או סלון כלות?

כלות דתיות וחילוניות כאחד מתלבטות בשאלה החשובה הזו. בסלון כלות תוכלי ליהנות משירות כולל מא' ועד ת', אך חשוב מאוד שתיקחי בחשבון שייתכן מאוד שלא תהיי הכלה היחידה באותו היום, והנוכחות של הכלה הנוספת, יחד עם המלוות שלה, עלול להפריע לך או להלחיץ חלילה. היתרון הגדול של מאפרת אישית, היא שתוכלי ליהנות משירות אישי באווירה רגועה, וברוב רובם של המקרים המאפרת גם תוכל לאפר ולעצב את התסרוקות של המלוות שלך.

היום הגדול שלך

בשעה טובה ומוצלחת היום הגדול שלך סוף סוף הגיע! את עומדת להיכנס תחת חופה וקידושין ולהתחיל את הצעדים הראשונים שלך עם בן זוגך – בעלך. נסי לשמור על אווירה רגועה בימים שלפני החתונה, גם עם ההתרגשות גואה ואת מפתחת געגועים לחתנך שלא ראית מזה כמה ימים. בלי עם חברותייך ובנות המשפחה הקרובות, וחגגי איתן את השבוע המיוחד והקסום הזה. מזל טוב!