איך משיגים שיזוף עצמי

שיזוף עצמי

ללכת אל הים, להשתזף ומאידך, לקחת את הסיכון שהשמש קופחת על הראש. האם אפשר גם אחרת? מחקרים אומרים כי ניתן להשיג שיזוף עצמי בקלות יתרה גם אם אין זמן לפקוד את חוף הים. המראה המולאטי ניתן להשגה, צריך למצוא רק את התכשיר הנכון. איך אפשר בכמה שניות בודדות להרגיש שזופים ובעיקר בריאים? שיזוף מהים, תכשירים לכל אזור בגוף ובפרט מראה אחיד עם צבע אחיד. זה בא לידי ביטוי בקרם שיזוף, מוס שיזוף וכל מה שייתן את התשובה בכמה שניות בלבד.

שיזוף עצמי באמצעות חומרים מתאימים

אם תרצו להשיג שיזוף עצמי ובעיקר בריא ונכון, אולי כדאי לדבר על שינוי גוון העור באמצעות גורמים אחרים. ספריי שיזוף איכותי מספק אפקט מושלם ומיידי של מראה טבעי ובעיקר שזוף מבלי לפקוד את הים. תוך כמה שעות בלבד, העור נראה זוהר, רך ובעיקר בריח מעולה. כמו שיזוף אמיתי, כך גם העור מתבהר באופן השווה להתחדשותו. אז איך משתמשים? מתיזים ספריי ממרחק של כ- 15 סנטימטר מהגוף, מיותר לציין כי העור חייב להיות  נקי. חשוב להתחיל את ההתזה מכיוון הפנים ולהמשיך אל הרגליים. כמו כן, ראוי להימנע מהזעה או הרטבה של העור שש שעות מהזמן שהותזו החומרים.

שיזוף עצמי לרגליים

איך אפשר לעשות את זה? שיזוף עצמי לרגליים? צבע אחיד לרגליים בימות החורף הוא דבר שניתן להשיג, אם עניין הדברים הוא מראה כהה באופן מיידי חשוב ביותר להשתמש עם משזפים בצבעי ברונזר או כל מה שיותר את העור חלק, לך ובעיקר יעצים תוך כמה שעות את המראה. גם כאן לא צריך לפסוח על הריח הטוב- כאמור, יש לא מעט מוצרים שלצד האפקטיביות שלהם מעניקים גם ריחו מעולים. גם כאן, גוון העור יתבהר בהדרגה באופן שווה להתחדשות בדומה לשיזוף אמיתי- שאז יידרש לחזור על הפעולה. את הקרם יש למרוח באופן אחיד גם על הידיים וגם על הרגליים, לאחר השימוש חשוב לשטוף ידיים ואם רוצים להשיג תוצר מושלם של שיזוף, ראוי לעשות פילינג כפעמיים בשבוע.