פרופסור אייל וינקלר

עלות ניתוח אף

בין אם מדובר על ניתוחי שיחזור, ניתוחים קוסמטיים, הזרקות מילוי, טיפולי לייזר, או באופן כללי על הליך כירורגי קוסמטי, טוב לדעת שאם בוחרים לפנות אל הקליניקה שבראשה עומד פרופסור אייל וינקלר, הרי שניתן ליהנות ממרכז איכותי ובעל שם אשר מרכז מגוון מומחים לאסתטיקה ולכירורגיה פלסטית, ואף טוב לדעת שעבור כל צורך ניתן ליהנות מרופא מומחה בתחום, כאשר על הכול מנצח פרופסור אייל וינקלר אשר ידוע כאושיה מובילה בתחום ובעל ידי זהב, יחס חם ולא מעט ניסיון מוערך בתחום.

נקודות חשובות במהלך הדרך

את דרכו המקצועית החל פרופסור אייל וינקלר עוד בשנת 1985 באוניברסיטת בן גוריון בנגב. מהר מאוד פרופסור וינקלר החליט שאכן תחום הכירורגיה הפלסטית הנו הכיוון הרצוי עבורו ועל כן הרחיק עד לניו יורק על מנת לערוך שם התמחות במיקרוכירורגיה ואף על מנת להשתלם במגוון ניתוחים קוסמטיים בקנדה ובארה"ב. מכאן שההצלחה לא איחרה לבוא, וכיוון שמדובר באיש מקצוע פדנט, מקצוען ובעל שאיפה להביא את מיטב הקידמה לארץ, פרופסור וינקלר החל לנהל כבר בשנת 2011 את המחלקה הכירורגית פלסטית ואף את מחלקת הכוויות בתל השומר, ובנוסף בין השנים 2005-2009 הוא תיפקד כיו"ר איגוד הפלסטיקאים בארץ. אי לכך ניתן להסיק שאכן מדובר באיש עשייה, איש שמבין בתחום ובאיש עם לא מעט ניסון.

 תרומה מכל הלב

לצד העשייה הרבה בארץ ולצד שורה בלתי נגמרת של לקוחות מרוצים, פרופסור אייל וינקלר גם טורח מדי שנה להצטרף ולעיתים אף להוביל משלחות של רופאים מקצועיים להתנדב במדינות עולם שלישי. מכאן שבמשך עשור הוא עזר למגוון ילדים שסועי שפה ואף למגוון ילדים שסובלים מסיבוכים אחרים, וזאת מתוך כוונה טהורה לתרום חזרה לסביבה ומתוך אושר להצליח להפיק מהידע והכשרון שלו תועלת עבור הזולת.

מבקשים טעימה משורת הטיפולים המקצועיים

אי לכך טוב לדעת  שבין אם מדובר בצורך כזה או אחר, ניתן לדעת שיש כתובת אמינה, מקצועית ומבטיחה עבור תוצאות מרשימות, ואף טוב לדעת שיש לו לא מעט ניסיון במגוון ניתוח פלסטיקה שונים ושמדובר באדם נעים, אמין, אמפטי ושמדבר אל הלקוח בגובה העיניים. מכאן שפרופסור וינקלר הנו אחד המובילים בארץ בכול הנוגע לניתוחי פנים – בין אם מדובר בהרמת מצח, הרמת עפעפיים, הצמדת אוזניים, ניתוח אף וכדומה, ובנוסף טוב לדעת שהוא עומד מאחורי ייבוא ארצה של שיטה מובילה עבור הקטנת חזה, כך שניתן ליהנות ממראה טבעי וללא צלקות.

כתבה חשובה שהתפרסמה ב"ידיעות אחרונות" פרופסור אייל וינקלר מסביר על ניתוחים פלסטיים כמה זה עולה לנו