הכל על פילאטיס רמת גן

פילאטיס רמת גן

הפילאטיס התפרץ לתודעה הכללית בשנים האחרונות בקצב מטאורי. אם אתם מתעניינים לגבי פילאטיס רמת גן, כדאי שתקראו את המאמר הזה, בו תוכלו ללמוד על פילאטיס רצפה ופילאטיס מכשירים.

הרעיון שמאחורי פילאטיס רמת גן

הפילאטיס הוא למעשה שיטת אימון לגוף, המשלב בין כוח לבין גמישות הגוף. אימוני פילאטיס הינם אינטנסיביים ולמרות שלמראית עין, הם עשויים להיראות פשוטים לביצוע, המתרגלים מאמצים את גופם באופן משמעותי ואף מגיעים לתוצאות אישיות מרהיבות בהתאם למצבם ההתחלתי.

פילאטיס רצפה

פילאטיס רצפה הוא פילאטיס, המתקיים על מזרנים הפרושים על פני הרצפה. אימון זה מתאים לכל אחד, בכל גיל ובכל שלב בחיים בעיקר בשל העובדה, שהאימון מתקיים באמצעות תרגילים איטיים. מטרתו של פילאטיס הרצפה היא לחזק ולהגמיש את השרירים והמפרקים של הגוף תוך שימת דגש על השרירים השונים בנפרד.

פילאטיס מכשירים

פילאטיס מכשירים הוא סגנון נוסף של אימון פילאטיס, המתקיים בעזרת מכשירים שונים. כל אחד ממכשירים אלו עובד על שרירים שונים בגוף המתאמנים, מחזק ומגמיש אותם. בין שלל המכשירים, בהם נעשה שימוש במהלך אימון פילאטיס רמת גן תוכלו למצוא: רצועות, כדורי פילאטיס, קפיצים ועוד, עליהם תוכלו לאמן את השרירים השונים בדרכים שונות ומגוונות.

התוצאות מדברות

אנשים רבים, הסובלים מבעיות גב שונות כגון פריצות דיסק וכדומה, מדווחים על שיפור משמעותי במצבם לאחר אימוני פילאטיס מתמשכים. כמובן, במידה וגם אתם סובלים מבעיות כאלו ואחרות בשרירים ובמפרקים, מומלץ להתחיל להתאמן בפילאטיס. יחד עם זאת, חשוב להבין, שלא מדובר באימון בודד, אלא בתהליך ולכן צריך להגיע אליו עם סבלנות רבה, לא פחות מאשר עם כושר התמדה!

שימו לב!

אמנם אימוני פילאטיס מתאימים לכל אחד, אך חשוב להתאמן אצל מדריכים מוסמכים, אשר יידעו להדריך אתכם אילו תרגילים לבצע ובאיזו רמת קושי, בהתאם לגילכם ומצבכם הגופני. אם כך, במידה ואתם רוצים לחפש אימוני פילאטיס רמת גן, חשוב לבדוק את הסמכת המדריך ולהתייעץ אתו לגבי האימון הדרוש לפני תחילת סדרת האימונים, בה אתם מתעניינים.