עיצוב שיער ערווה נשים

היופי האינטימי שלך: עיצוב שיער ערווה נשים

אידיאל היופי מקבל צורות שונות לאורך השנים, אך דבר אחד ממשיך להתגלגל משנה לשנה, מדור לדור, וממאה למאה. ליופי באשר הוא יש השפעה מכרעת על התנהלות שלמה, התנהלות של גופים גדולים, מערכות כלכליות שלמות, ואפילו מדינות שלמות, שגם אם המובילים אותן הם גברים למראית העין, הנשים שמאחורי הקלעים הן בעלות ההשפעה הגדולה ביותר.

נאמר כי זה עולם של גברים, אך הנשים החזקות, היפות והאסרטיביות הן אלו שמניעות את הכול, ולעיתים גם ללא רצונן. הפירוש שנותנים הגברים לרצונות הנשים ומה מושך אותן גורם לעיתים לפעולות שדווקא אף אישה לא תרצה לעודד. העניין עם רעיונות, ממש כמו עם יופי אינטימי, הוא הצניעות שבהם, משהו שלא רואים אלא אם הוא מבוטא באופן גלוי וישיר.

 

הטרנדים של עיצוב שיער ערווה נשים

עולם העיצוב מביא עימו טרנדים, דברים אשר משתנים מעת לעת, ומשפיעים באופן ישיר ומיידי על הבחירות שלנו. הטרנדים השונים של עיצוב שיער ערווה נשים מציעים היסטוריה מעניינת ועשירה ומגוון אפשרויות. להלן מספר אפשרויות עיצוב מודרניות ומבוקשות במיוחד:

1. מפשעה ברזילאית –  השם מייצג את האופנה הברזילאית לבגדי ים קטנטנים אשר לא משאירים הרבה מקום לדמיון, מה שמחייב את הנשים שם לבצע החלקה מלאה של שיער הערווה שלהן. נשים רבות בכל העולם בוחרות לעשות זאת, ללא כל קשר לבגדי הים האופנתיים בברזיל (וכיום גם בארץ).

2. הסרה חלקית – שלא כמו בהסרה ברזילאית, בהסרת שיער זו השיער שיורד הוא זה שלצד התחתון, בעוד שהשיער המוסתר נשאר כמו שהוא, ללא שינוי.

 

על אסתטיקה ואטרקטיביות

בתחום של עיצוב שיער ערווה נשים רבות בוחרות לגשת לקוסמטיקאית, בעוד אחרות בוחרות לעשות את העיצוב בעצמן, בחסות ביתן. כיום את יכולה לגשת לכל חנות פארם ובית מרקחת ולמצוא בה את התכשירים והכלים ההכרחיים לעיצוב שיער הערווה שלך.

ובכל זאת, כשמודבר ב עיצוב שיער ערווה נשים רבות יותר בוחרות לגשת לאשת מקצוע, ובימינו אף להסרת שיער בלייזר, שכן עם הטכנולוגיה הזמינה לנו כיום ניתן להיפטר כמעט לתמיד משיער הערווה המיותר, בלי דאגות, ובלי חשש בריאותי.