עיבוי שפתיים – כל מה שצריך לדעת

עיבוי שפתיים

השפתיים הן איבר שמשפיע רבות על מראה הפנים שלנו. היום כולן רוצות שפתיים גדולות ומלאות. העלייה בבקשות לעיבוי שפתיים בשנתיים האחרונות מצביעה על הפופולאריות ההולכת וגדלה של הרצון לשפתיים גדולות. קיימים הליכים טיפוליים שונים שמעצבים, מדגישים ומעבים את השפתיים שנשים רבות פונות אליהם, ולעיתים גם גברים.

הסיבות לעיבוי שפתיים

  • שפתיים קטנות ודקות.
  • התנוונות של מבנה השפתיים.
  • עם הגיל השפתיים מאבדות מהנפח שלהן ומכך נשים רבות בוחרות למלא אותן מחדש.
  • קמטים מסביב לשפתיים ועליהן.
  • קפלים הנוצרים מסביב לשפתיים.

הטיפול

לפני שמתחילים בטיפול צריך להבין שעיבוי השפתיים צריך להיות מותאם לפנים של כל אחת ואחת מהמטופלות באופן אינדיבידואלי. גודל שפתיים של אחת יכול להיראות לא טוב על אחרת, ולכן חשוב לעבות את השפתיים בהתאם לתווי הפנים שלך. לאחר שהחלטתם יחד עם המטפל את הגודל הרצוי  מתחיל הטיפול באמצעות חומרים שונים, לדוגמה, שימוש בזריקות סיליקון שמוזרקות לאזור שבו הוחלט מראש. השימוש בסיליקון לעיבוי השפתיים מביא לתוצאות שנשמרות גם אחרי שנים אחרי כמה טיפולים מה שאומר שלא נצטרך לעבור טיפולים כל מספר חודשים. שימוש בחומצה הלארונית למטרת עיבוי שפתיים ינפח את השפתיים למספר חודשים. ניתן גם לבחור בהרדמה מקומית כך שהטיפול יהיה נטול כאבים. עיבוי שפתיים הוא תהליך פשוט וקצר והחזרה לשגרה מתבצעת במהירות לאחר הטיפול. הטיפול יותאם לכל אחת, והתוצאות יכללו: נפח נוסף לשפתיים לשפה אחת או לשתיהן, הדגשה של תיחום השפתיים, עיצוב זוויות השפתיים ומילוי קמטים.

אחרי הטיפול

אחרי עיבוי שפתיים יכולות להופיע תופעות לוואי. בין תופעות הלוואי עלול להופיע אדמומיות ונפיחות בלתי רצויה ושטפי דם. כמובן שתופעות הלוואי משתנות בין מטופלת למטופלת ולפי סוג הטיפול בו השתמשתם. כמה ימים אחרי הטיפול תוכלו לראות את התוצאות הסופיות. לכן, מומלץ לבחור במטפל איכותי ומקצועי שיבטיח תוצאות מוצלחות. מטפל איכותי גם ימליץ לכן על סוג החומר שמתאים לכן, על פי התוצאה הרצויה. הוא ידע לכוון אתכם לעיבוי שפתיים בצורה שתתאים לתווי הפנים שלכן ותראה טבעית ולא מוגזמת, כך שתוכלו להסתובב עם חיוך מושלם ויפה.