ניתוח לעיצוב הסנטר

ניתוח לעיצוב הסנטר

בחלוף השנים, חלים שינויים באיברים רבים בגוף שלנו. הסנטר הוא חלק משמעותי בנראות הפנים וברושם הראשוני שנו מקרינים בכל מפגש. לכן אם קיים שבו פגם או השינוי מעמיק עם השנים, חשות נשים רבות רצון עז לתקן את המעוות ולבצע ניתוח לעיצוב הסנטר.

נראותו של הסנטר

לצורתו הסימטרית של הסנטר וגודלו באופן פרופורציונלי לשאר האיברים המרכיבים יחד את פני האדם, קיימת השפעה רבה על התחושה הפנימית והביטחון העצמי של כל אחת.

המבנה האופטימלי הוא קו לסת הנמצא בגובה זהה לגובהו של הסנטר, אך במקרים מסוימים קו הלסת הוא מרובע, לעיתים, הסנטר נראה מפוצל או נסוג ואז הפנים נראות מעוותות ובעלות מבנה חריג ולא הגיוני.

ניתוח לעיצוב הסנטר

כדי להשיג תוצאה מושלמת הכוללת את ההתאמה הנכונה בין הנקודות השונות בפני האדם, קיימת אפשרות לבצע ניתוח לעיצוב הסנטר .

נקודות מהותיות שאינן מאפשרות את ביצוע הניתוח

קיימות בעיות מסוימות בסנטר שאין אפשרות לטפל בהן במסגרת ניתוח לעיצוב הסנטר . לדוגמה, אם הנערה היא בגיל ההתבגרות ועדיין עלולים להיות שינויים במבנה ובגודל הסנטר, אפשר יהיה לבצע את הניתוח רק לאחר גיל 18 כשהצמיחה נעצרת. אם קיימות פציעות באזור הסנטר, אפשר יהיה לנתח את המקום רק לאחר ההחלמה.

סימולציה של מראה הסנטר לאחר הניתוח

הרופא בוחן את מצבו של הסנטר ומשנה את מבנהו כדי ליצור את הגודל ואת המבנה הנכון שיתאים למראה הכללי ויהיה חלק אינטגרלי ממנו.

הליך סימולציה יסביר באופן מעשי ללקוחה את הפעולה שתבוצע במהלך הניתוח, את נראות העצם כעת ונראותה לאחר הניתוח ואיך ייראו הפנים לאחר שינוי זה. הלקוחה אמורה להסכים לנראות לאחר הניתוח כפי שהיא נראית בהדמיה .

מהלך הניתוח

שיטת העבודה היא באמצעות שתל סיליקון המוחדר דרך חתך זעיר אל תוך החריץ באזור הסנטר. בתום הניתוח סוגרים פתח זה. אפשרות נוספת היא החדרת השתל דרך חלל הפה או מחלקו התחתון של הסנטר אם הוא נסוג, אך פעולה בדרך זו תשאיר צלקת.

בעצם הסנטר מבצעים את השינוי הדרוש, חיתוך או שיוף בצורה ובכמות החומר הנדרשת ובסיום העבודה תופרים את החתך.

ייעוץ עם ד"ר עומר וולף שהוא מומחה בתחומו, הוא שלב מהותי כדי לקבל את מלוא המידע האקוטי בנושא זה ולצורך קבלת ההחלטה.