ניתוח אף לפני ואחרי

לעתים, שיפור במבנה האף שלנו וקביעת המראה החיצוני שלו לאחר ניתוח פלסטי משנה ללא היכר את מבנה הפנים. דיי להביט בתמונות המציגות את פניו של הפציינט שעבר ניתוח אף רחב לפני ואחרי ההליך הכירורגי, על מנת להבין את חשיבות המהלך והמשמעות הענפה שיש לו עליכם. על מנת להבין מה קורה בפנים שלנו לאחר ניתוח אף תמונות המחשה מוצגות לפניכם.

למידע ופרטים על ניתוח אף, השאירו פרטים – ויחזרו אליכם ממרפאות פלסטיות מובילות!

ניתוח אף רחב לפני ואחרי – מה משמעות השוני בין התמונות?

המשמעות היא שינוי פלסטי של האף, אשר ביחס לשינויים רפואיים – מדובר באפקט קטן וזניח, אבל שיש בו כדי לשנות ללא היכר את מבנה הפנים שלכם. בתמונות שצפיתם בהן, ודאי שמתם לב כי ההבדלים בין ניתוח אף רחב לפני ואחרי בולטים מאד, כאשר בתמונות שאחרי האף נראה יותר אלגנטי, יושב טוב יותר על מבנה הפנים המתאים למנותח, ומהווה למעשה חלק עיצובי בלתי נפרד מהפנים, ולא ראש שיש בו אף בגזרה לא מתאימה ולא מחמיאה.

מתי תרגישו – כצרכנים שמתגבר מאד הצורך בניתוח אף פלסטי?

כאשר יש לכם ילדים בבית ספר ובגן אשר זוכים לסיקור שלילי של האף שלהם, וביננו – עדיף במצב כזה להיות חכמים ולא פיקחים. אל תחכו לגילים בהם יש לילדים ונוער דעות מסודרות, אלא היו בוגרים בעצמכם כהורים להבין כבר כשהילד בגיל קטן – שהאף שיש לו זקוק לאופרציה. כמובן שכהורים החטא החמור ביותר שתעשו יהיה להגיד לילד את האמת לגבי האף שלו, שכן אף ילד לא אוהב שאומרים לו שאיבר מסוים בגופו לא יפה, ועוד – שצריך לפתור את זה באמצעות אקט פולשני כמו ניתוח. מה שמומלץ לומר לו הוא שככל הנראה אובחנה בעיה רפואית באף המצריכה את יישורו. גם אתם כמבוגרים תחושו שתצטרכו בעצמכם ניתוח אף בהינתן כי האף רחב מדי או מוצב באופן אסימטרי.

מה נדרש על מנת לבדוק מי מתאים לבצע את הניתוח?

יש 2 דרישות שהמרפאה צריכה לעמוד בהן. קודם כל, ולפני הכל – היא צריכה להיות מרפאה בעלת שם, אשר גם קולגות אחרים וגם לקוחות מעידים על טיבה בכל הקשור לניתוח אף. בנוסף, לשם התרשמות ממנה בתחום כמו ניתוח אף תמונות צריכות להיות מוצבות במרפאה, או באתר האינטרנט שלה על מנת שתחזו בעצמכם בתוצאות ההליך ותפסקו האם הן לרוחכם. תמונות אלו צריכות להציג את המנותח או המנותחת שעברו ניתוח אף רחב לפני ואחרי ההליך.

סוגי ניתוחי אף

בדרך כלל, עבור ניתוח אף תמונות נדרשות להצגה בשל 2 תוצאות המושגות בשני הסוגים: ניתוח אף תקין מבחינה רפואית אך קלוקל מבחינה פלסטית-חיצונית, או ניתוח אף לא תקין בשל מחיצה עקומה שגורמת לנחיר מסוים להיות גדול מרענו. תמונות ניתוח אף רחב לפני ואחרי צריכות לעניין אתכם כצרכנים לא רק כדי להתרשם מאיכות האף החדש מבחינה פלסטית, אלא גם לבדוק שההליך הצליח להביא לאף בעל מחיצה סימטרית ותקינה. קשה יותר לאבחן את זה בתמונות אך התבוננות בתחתית האף, באזור הנחיריים מאפשרת צריכת מעט מידע המעיד על כך. בשיקול כמו בחירת המרפאה ליישום ניתוח אף תמונות הן כלי שמאד מסייע לנו לשפוט טיבה של המרפאה, אך זהו כמובן לא תחליף לייעוץ מילולי מחברים ורופאים יודעי דבר.

לקוחות מספרים

לקוחות לא מעטים מעידים על ילדים שהיו נחשבים ל- "יצורי" השכבה בשל אפם העקום או הרחב, שכיום חלקם אף רשום בסוכנויות דוגמנות במחלקות דוגמנות פנים, וכן על שביעות רצון יתרה מהאופרציה באף גם בתחום הרפואי: הסדרת הנשימה, והפיכת האף לאיבר נוח יותר להתנהלות יומיומית.