ניתוחים פלסטיים הצמדת אוזניים – מחירים ועלויות

אידיאל היופי בימינו שונה מאידיאל היופי בעולם העתיק, מתרבויות השונות ומקבוצות אתניות שונות, והוא ייחודי ומתאים לזמננו. הרצון של כולם להיראות טוב הוא רצון לגיטימי, אשר נענה על ידי השוק בצורה יוצאת דופן, ומאפשר לנו נגישות גבוהה להגשמת עקרונות היופי התרבותיים שלנו בצורה שלא הייתה נגישה לאף בני תרבות בעולם לפני זמננו אנו.

הטכנולוגיה חברה לשיטה הכלכלית, וביחד, המדע והכלכלה, יצרו תשתית המנגישה את עולם האסתטיקה המתקדמת והופכת את אידיאל היופי לדבר מושג וניתן להגשמה. עולם הניתוחים הפלסטיים מאפשר לכל אחד ואחת מאיתנו להגיע לשלמות המראה החיצוני, וליהנות מהמראה האופטימאלי והיתרונות שהוא מעניק לאדם בחברה המודרנית.

 

ניתוחים פלסטיים הצמדת אוזניים (מחירים יינתנו בהמשך)

היופי שלנו מורכב ממספר אלמנטים, כאשר סימטריה הינה מרכיב חיוני ועמוק בתחושת האסתטיקה. העיניים שלנו נמשכות לאיזון ושוויון, קווים ישרים ומדויקים ככל האפשר. מחקרים רבים נעשו וגילו את סוד היופי האנושי, ומה שהחברה מזהה כיפה הוא גבולות ברורים וסימטריים, התאמה בין שני הצדדים.

מגוון רחב של ניתוחים פלסטיים הצמדת אוזניים (מחירים בסעיף הבא), הרמת גבות, מתיחת מצח והגדלת סנטר (ואלו רק מספר דוגמאות מצומצם), מעמיד בפני כל אחד ואחת מאיתנו את אפשרות הבחירה ביופי, ובעצם את האחריות לגבי המראה שלנו, בצורה שלא הייתה זמינה לנו מעולם.

 

מחירים של הצמדת אוזניים ועוד

להלן מחירי ניתוחים פלסטיים – הצמדת אוזניים – מחירים משוערים בלבד:

הצמדת שתי האוזניים – מדובר בניתוח שעולה פחות או יותר עשרת אלפים שקלים. הניתוח מצמיד לגולגולת את האוזניים, דבר שמשנה לחלוטין את החזות שלכם, ובמידה ויש לכם אוזניים בולטות או בולטות עד מאוד, השינוי האסתטי יוצא מגדר הרגיל.

בניתוח להצמדת אוזן אחת בלבד, לאחר פגיעה או עיוות של האוזן, מדובר על סדר גודל שונה של מחירים, אך שימו לב כי המחיר המצוין למעלה הינו מחיר משוער המתבסס על סקר שוק ואינו מייצג כל התחייבות להצעת המחיר שתקבלו בכל אחת מהקליניקות. מרפאות פרטיות שונות מציעות מחירונים שונים, והמחירים יכולים לנוע בצורה חדה, בהתאם לרצון הרופא המטפל.