מתיחת פנים עם חוטים – שיטה חדשנית להילחם בקמטים

הבהרת העור

מתיחה של תווי הפנים באמצעות חוטים היא שיטה חדשנית המסייעת לנו להימנע מחשיפה לסכין אשר דרושה בניתוחים פלסטיים מסוגים אחרים, ומהחלמה ממושכת של אחרי ניתוח. בשיטה זו ניתן לחדש את מראה עור הפנים ללא צלקות, בלי כאבים וללא צורך של החלמה מניתוח. השיטה מתבצעת ע״י הזרקה של חוטים דקיקים לאזור אותו אנו רוצים לשקם, לחדש ולמתוח ע״י הרדמה מקומית בלבד. מתיחת פנים עם חוטים יכולה להתבצע באזור הצוואר, העפעפיים, ישבן, סנטר וכו׳.

החוטים נתפסים ברקמת תאי העור מבפנים, ומחדשים את תהליך היצירה של תאי האלסטין והקולגן, אותם תאים האחראיים על הגמישות, האלסטיות והמתיחה של עור הפנים שלנו. לאחר זמן מה העור נמתח, החלקים מוחלקים ותוך מספר חודשים החוטים המיוחדים נמסים בעור עצמו.

 

יתרונות מתיחת פנים עם חוטים

החוטים העשויים מחומר מיוחד מאפשרים להרים את העור על פי בקשת הלקוח. בנוסף ניתן למתוח מספר אזורים במקביל או למתוח את העור לכיוונים נפרדים. כמו כן, קיימת אפשרות למילוי מקומות בעלי קמטים עמוקים ולשילוב הטיפול יחד עם הזרקת בוטוקס או חומצה הילארונית. כמות החוטים בהם הרופא שיבצע את פעולת המתיחה משתנה ויכולה לנוע בין 2-20 חוטים. מתיחת פנים עם חוטים מחזיקה בין שנה לשלוש שנים, תלוי בסוג העור, באזור המורם ובגיל של הלקוח או הלקוחה. היתרון הגדול ביותר של שיטת ההרמה בעזרתם של חוטים הוא בכך שאין צורך בהרדמה מלאה או בסכין מנתחים אלא רק באילחוש מקומי של האזור הנמתח והמראה אשר נוצר לאחר הפעולה הוא מראה טבעי ויוצא דופן. ביצוע מתיחה או הרמה של אזור מסויים בפנים עם חוטים, מאושר ומוכר בלמעלה מ-90 מדינות בעולם ובארץ מאושר ע״י משרד הבריאות. ההליך נחשב לקל, בטוח ופשוט אך דרוש בעל מקצוע המבין בתחום וביצע את הפעולה בעברו.

 

לאלו אנשים מתאים להשתמש בשיטת מתיחת פנים עם חוטים?

לאנשים בגילאים 30 ומעלה אשר רוצים לשמור על מראה עורם צעיר מבלי לקבל טיפול פולשני. בנוסף השיטה מתאימה עבור אנשים עם עפעפיים נפולות, לחיים מלאות מדי, קווי פנים נפולים, צוואר מעט נפול או קו לסת שמוט.