לשיזוף בריא, זוהר שנשמר זמן רב – שיזוף בהתזה

לא חייבים לחכות לקיץ בשביל להיצלות בשמש החמה והמסוכנת בכדי לקבל גוון צבע שזוף וממכר.

שיטת שיזוף בהתזה היא שיטה חדשנית ויעילה להשתזף, מבלי הצורך להיחשף לשמש שעלולה להזיק לנו ולעור שלנו. מכוני שיזוף המשתמשים בשיטה זו בארץ מקבלים רישיון ממשרד הבריאות הישראלי. בדרך כלל החומר אותו מתיזים על מנת לשזף את העור, הוא בעל תקן של ה- FDA האמריקאי והוא עומד בכל תקני הבטיחות הקיימים. הרעיון העומד מאחורי שיטת שיזוף בהתזה הוא שככה ניתן לבחור את רמת השיזוף בה אנו רוצים ולקבל את גוון העור אליו חלמנו להגיע. כל התהליך נמשך בין 5-15 דקות והזמן בו הגוף שומר על הצבע השזוף משתנה מאדם לאדם.

 

על מה כדאי לשמור לפני שעושים שיזוף בהתזה?

כאשר אנחנו מעוניינים להשתזף באמצעות התזה של חומר משזף מומלץ להגיע לסטודיו נקיים ממוצרי טיפוח, קרמים ואיפור לסוגיהם השונים על מנת שההתזה תהיה אחידה, החומר ייקלט בצורה האופטימאלית ביותר וכך נוכל למנוע מצב של כתמי שיזוף על הגוף וחוסר אחידות. בנוסף אם נעשה טיפול פילינג לילה לפני או כמה שעות קודם, נוכל להסיר את שכבת העור המת ובכך לשמור על החומר המותז בשיזוף לאורך זמן רב יותר בגוון הראשוני שלו. לאחר שמבצעים שיזוף בהתזה מומלץ שלא להתקלח לפחות חמש שעות בכדי לא להסיר את החומר ולאפשר לו להיספג בעור שלנו כמו שצריך.

 

יתרונותיו של החומר המשזף ומותז על העור

* החומר המשזף נחשב לחומר איכותי במיוחד מה שמעניק לעור גוון שזוף טבעי.

* שיזוף בשיטה זו אינו נחשב למסוכן, אינו מלווה בתופעות לוואי ואינו מייבש את העור או פוגע בו.

* לאחר כמה שעות ניתן להתנהג בחופשיות, להיחשף לשמש, לבצע פעילות גופנית ולעשות את כל הפעולות הרגילות שאנו עושים ביום יום.

* החומר הנותן את אפקט השיזוף אינו מכיל אלכוהול, בישום, שמנים וחומרים אחרים הפוגעים בעור.

 

איך השיטה עובדת?

שיטה זו נחשבת לפעולה פופולארית במיוחד בארה״ב, אשר תפסה תאוצה בשנים האחרונות גם בארץ. השיטה היא חדשנית והחומר עליו מתבססת שיטת השיזוף נקרא DHA והוא אינו. שיזוף זה למעשה פועל על השכבה העליונה של העור ויוצר מראה של גוון שחום מהמם.