כמה עולה לעשות ניתוח אף

כמה עולה לעשות ניתוח אף

שואלים את עצמכם כמה עולה לעשות ניתוח אף?

במידה ואתם שואלים את עצמכם כמה עולה לעשות ניתוח אף, כנראה שאתם ממש רציניים בכוונות שלכם לבצע ניתוח אף. כיום, ניתוח אף נמשך קרוב לשעתיים או יותר, תלוי במורכבות הניתוח, אך מה שאמור להנחות אתכם בסופו של דבר הוא המקצועיות והניסיון של הרופא המנתח ובעיקר השירות הבלתי מתפשר מצידה של הקליניקה. לעיתים קורה, שלקוחות אינם יוצאים מרוצים לאחר הניתוח, ומוצאים את עצמם רודפים אחרי הקליניקה אשר מתנערת מהם ואינה לוקחת כל אחריות.

חשוב לבצע ניתוח אף במקום מקצועי ובעיקר בעל תודעת שירות גבוהה אשר ידאג לכם לא רק לפני הניתוח ובמהלכו אלא גם לקראת סוף הטיפול, על מנת לוודא שאתם מרוצים ובעיקר בריאים. כיום, לא חסרות קליניקות אשר מציעות מחירים שונים בעבור ניתוחי אף, המחירים יכולים לנוע בין 5,500 – 15,000 שח הכל תלוי כמובן בגורמים השונים כמו: מי המנתח שלכם, האם ישנו מרדים בחדר ניתוח, מהו הניסיון של אותה קליניקה בתחום ועוד מגוון פרמטרים נוספים אשר כלולים במחיר.

כדאי לדעת, תוכלו לקבל עזרה וסבסוד מחברות הביטוח המשלימות והפרטיות שברשותכן, כל חברת ביטוח יכולה להציע לכם מחיר סבסוד אחר עבור ניתוח אף, ואתם רק מרוויחים, שכן אינכם צריכים להתמודד לבד עם מחיר הניתוח. במידה ואתם שואלים חברה מסוימת כמה עולה לעשות ניתוח אף אצלה, כדאי גם שתשאלו אותה עם אילו חברות ביטוח היא עובדת, על מנת לוודא כי תוכלו לקבל עזרה בסבסוד הניתוח.

כמה עולה ניתוח אף במרכז?

לא הרבה אנשים מודעים לעבודה שמחירו של ניתוח אף יכול להיות מושפע גם ממחיר השכירות אותו גובים מהקליניקה, במידה והיא שוכנת במקום יוקרתי. כמובן, שאם קליניקה נמצאת במקום מאוד נחשב בתל אביב או בקניון יוקרתי בהרצליה, מחיר השכירות ייכלל גם הוא במחיר ניתוח האף.

במידה ואתם שואלים את עצמכם כמה עולה ניתוח אף באזור המרכז קחו בחשבון שזה אמנם עלול להיות יקר יותר ממחיר ניתוח אף באזור פריפריאלי אך מה שאמור להנחות אתכם מכבר לכך הם הפרמטרים המקצועיים של המקום. במידה ואתם גרים באזור המרכז, אין לכם טעם להרחיק לכת עד לאזור פריפריאלי שכן עדיף שתבצעו את הניתוח קרוב את ביתכם ולא תצטרכו להטריח את עצמכם בנסיעות מיותרות.

לא משנה היכן תבחרו לבצע את ניתוח האף, הכי חשוב שתבחרו בקליניקה איכותית ומקצועית אשר יש לה מוניטין וניסיון בתחום, קריטריון חשוב זה יקבע את הצלחת הניתוח ובעיקר יהיה שווה את המחיר.