טיפול פנים ביתי- פשוט לשמור על העור – פשוט לשמור על העור

הצערת העור

טיפול פנים ביתי זה הסוד הקטן להצלחה הגדולה. כולנו יודעות שפעם בכמה שבועת או חודשים צריך ללכת לקוסמטיקאית רפואית כדי לקבל טיפול פנים שיבטיח את בריאות העור. אבל בין טיפול לטיפול גם צריך לתת לעור הפנים את המגיע לו. טיפול פנים ביתי זה העזר כנגדו של הטיפול אצל הקוסמטיקאית.

בתור קוסמטיקאית רפואית אני תמיד מקפידה בגמר הטיפול לתדרך את הלקוחות בהוראות לטיפול פנים ביתי. במקרים רבים אני גם מציידת אותן בתכשירים עם חומרים פעילים ומראה להם איך לעשות בהם שימוש נכון ויעיל. הגוף שלנו הרי לא נח. הוא תמיד עובד- גם כשאנחנו ישנות. משול הדבר למכונית שגם בין ביקור אחד לשני במוסך צוברת בלאי. לכן, אם תקפידי על טיפול פנים ביתי תוכלי להבטיח שהפנים שלך יישארו במצב אופטימלי.

ישנם גם ככללים בסיסיים שיבטיחו שמירה על עור פנים במצב אופטימלי. למשל, הקפדה על שתייה של 8 כוסות שלמות של מים במהלך היום. למשל, הימנעות מחשיפה לשמש. במידה ובכל זאת נמצאים תחת כיפת השמיים, מומלץ להצטייד בקרם הגנה עם מקדם מתאים. למותר לציין שגם פה אני יכולה לכוון ולסייע בהתאמת הקרם הנכון.

חלק חשוב מכל טיפול פנים ביתי זה הפילינג. כל מקרה לגופו אמנם אבל ההלצה שלי זה לכל הפחות פעם בשבוע. באמצעות הזנת עור הפנים בתכשירים עם חומרים פעילים  את למעשה מבטיחה כי לגוף יש את כל הרכיבים הדרושים כדי לשמור על תקינות מבחינה בריאותית ואת הכלים להתמודד עם כל מיני תחלואים כגון אקנה, קופרוז, סבוראה וכיוצא בזה.

ניקוי פנים ביתי – טיפים

פעמים ביום – רצוי בבוקר לאחר שקמים ובערב לפני שנרדמים – לשטוף את הפנים במים פושרים עם סבון שהותאם מבחינת רמת הלחות שלו.

מסכות – באמצעות חומרים נוגדי דלקות, עשירים בוויטמינים ומינרלים ובעיקר מרגיעים.

הסרת איפור – חשוב מאוד בסוף היום להוריד לגמרי את האיפור על מנת שהעור יוכל לנשום ולהתאוורר. הסרה של האיפור גם חשובה כדי להבטיח תפקוד תקין של בלוטות החלב.

הסוד של טיפול פנים ביתי זה לשמור על קשר עם הקוסמטיקאית הרפואית. כל שינוי בעור הפנים, החל מפצעון קטן שמופיע ועד לכתם זעיר, אלו הם אותות מצוקה שמעידים על בעיה. בשלב זה כבר מומלץ להיוועץ אפילו טלפונית עם הקוסמטיקאית. לפעמים שינוי קטן במינון של התכשירים יפתור את הבעיה ולפעמים זה יחייב ביקור בקליניקה. יד על הדופק- זה המפתח לעור פנים בריא באמצעות טיפול פנים ביתי.

מוצרים מפארמים – התכשירים שמוצעים למכירה בחנויות הנוחות השונות מכילים ריכוז נמוך למדי של חומרים פעילים. מכאן שהם אולי נוחים לכיס אבל ממש לא יעילים. מומלץ להיוועץ עם קוסמטיקאית רפואית על מנת להבטיח התאמה אופטימלית של תכשירם יעילים ומועילים.

שלך ובשבילך,

שושי קורן,

קוסמטיקאית רפואית, חולון

052-3354558