חליפות חתן בסטייל אחר

חליפות חתן

על מנת לגבש קונספט חליפות חתן מיוחדות באמת, לא די לדעת את סגנון העיצוב המבוקש. כפי שמלחין לא יסתפק בהלחנה המזוקקת שלו לפני הקלטה מבלי להיעזר במעבד קודם לכן, כך גם חתן שמתכנן עבור עצמו את חליפת חייו. הביטוי "סטייל אחר" הוא בדיוק המונח האקוויוולנטי למילה "עיבוד" בעולם הבידור, וזה מה שמביא את הטוויסט המיוחד, את מה שרובנו לא חושבים עליו בכלל כשאנו שוקדים על תכנונה של חליפת חתן מן המעלה הראשונה.

כפתורים וחפתים

האביזרים הללו נקראים "הפרזול של החליפה", כלומר דוממים קשיחים שמחדדים את עיצוב הבד תחתם. כששוקדים על עיצוב חליפת חתן, מגלים כי הכפתור לא חייב להיות שקוף וכך גם הלחצנים שנקראים חפתים. הם יכולים להיות מעוצבים בהמון דרכים, ויש לבחור אותם ממש כמו שבוחרים צבע לז'קט ולחולצה. ההמלצה שלנו היא לעבור על סוגי הכפתורים והחפתים שניתן לבחור ולהתאים אותם לכל חולצה, ז'קט או ווסט על מנת לחדד את עיצובם של הבגדים הללו. בחלק מהמקרים התשובה תהיה מובנת מאליה. אם הכוונה היא ליצור מראה יווני או ספרדי אומנותי על בסיס חולצה לבנה ווסט שחור, ברור איזה כפתורים אתם תצטרכו בווסט: שחורים כמו הבד. ברם, ישנם מקרים בהם שינוי צבע הכפתור ביחס לבגד עשוי לחדד לטובה את עיצובה של חליפת חתן.

גרביים מיוחדות מתחת לנעליים

הגרביים נשמעים כמו פריט לבוש לא חשוב שלרוב מוסתר על ידי המכנסיים והנעליים אבל ברחבת הריקודים הפיזוזים השונים עושים את שלהם וחושפים איזה סוג של גרביים אתם לובשים מתחת לבגדיכם. לכן, מאד חשוב לבחור אותם ביחס לפריטי חליפת חתן שאתם מתכננים ללבוש. ניתן להתאים את הגרביים לחולצה או למכנס שמתחת ובכך ליצור את המראה המושלם של חליפת חתנים איכותית.

נעליים סטייליסטיות שניתן לעבד במגוון דרכים

אל תסתפקו בעיצוב נעליים בגובה שתכננתם, לפני שבדקתם עוד אפשרויות לגיבושן בעת תכנון חליפת חתן. חלק מהחתנים רואים בעיני רוחם את הערדליים כפריטים מעוצבים וחלקם יעדיפו נעליים נמוכות ונוצצות מעור שחור או חום. האמת, כרגיל, אינה מוחלטת, וניתן לבחור עוד מגוון רחב של נעליים בכל אחת מהרובריקות: ערדליים עם שפיץ או עגולות, נעליים שפיציות או עגולות, לשנות את רמת ההברקה בכל זוג נעליים ולהתאים גוונים מיוחדים של חום או שחור עבור החליפות שלכם. בדרך זו מגבשים חליפת חתן במלוא היסודיות וגורמים לה להיראות בשיא הדרה.

הציעו גם לקרוביכם חליפות סטייליסטיות

אם גמרתם לעבד את החליפה שלכם ואתם עומדים ליהנות מסט חליפת חתן מושלם בחתונה, כעת זהו הזמן להציע גם לקרובים שילוו אתכם לחופה ולפני כן במהלך הצעדה – ביגוד סטייליסטי דומה לשלכם. בדרך כלל, מקובל להתאים ביגוד לסב, לאבא, לאחים ולמעט חברים קרובים שמתכננים להשתתף במאורעות הללו בתוך התתונה. בכך, אתם יוצרים גווארדיה מרשימה שלכל אחד מפרטיה ישנה חליפה מעוצבת וסטייליסטית ברמה אחרת.