כל מה שחשוב לדעת על השתלות שיער בטורקיה

מדובר בתהליך רפואי אסתטי שמטרתו להשתיל שיער במקומות בראש בהם השיער דליל, או שלא קיים בהם שיער כלל. בנוסף לשיער הראש, מבוצעות השתלות שיער גם במקומות כמו אזור הגבות ואזור הזקן. השתלות שיער מתבצעות על ידי לקיחת זקיקי שיער מחלקו האחורי של הראש והשתלתן מחדש באזורים דלילים או מתקרחים.
בשנים האחרונות, ככל שמתפתחת טכנולוגיות השתלות השיער, התהליך הולך וצובר תאוצה והשתלות שיער נהיות פתרון מועיל ופופולרי עבור אנשים רבים.

כשעוסקים בהשתלות שיער אי אפשר להימנע מלדון במחירן היקר בישראל, ובכך שישראלים רבים פונים לאלטרנטיבות זולות ומפנקות, כמו למשל ביצוע השתלות שיער בטורקיה. למה זה כל כך פופולרי, האם זה משתלם ומה מומלץ לשלב יחד עם השתלות שיער בטורקיה? כל זה במאמר שלפניכם.

  1. הטורקים מתמתחים בהשתלות שיער והם בין הטובים בעולם בתחום- כבר 22 שנים שהשתלות השיער בטורקיה נעשות בהקפדה רבה ומתבצעות בשיטה כזו שמשתילים זקיק זקיק בנפרד לפי סדר מסוים. ההשתלה היסודית שמורכבת מלקיחת כל שתל בתורו וביצירת גומות להשתלה לפי סדר, משיגה תוצאות מרשימות ביותר. השתלות שיער בטורקיה מתקיימות בשיטה שמשאירה את המושתל עם שיער שופע, זקן מרשים או גבות טבעיות, וכל זה בזכות השיטה היסודית והנקודתית, שמתבצעת במקצועיות, ידע והשקעה רבה.
  2. הרגולציה בשוק השתלות השיער הישראלי נוקשה ביותר- תחשבו שלידה של תינוק הייתה יכולה להתבצע רק בחדר שכל הצוות בו מורכב מרופאים בלבד. לא מיילדות, לא אחיות, רק רופאים. לכולנו, שהבאנו ילדים לעולם בטיפולן של מיילדות מסורות מאין כמוהן, הרעיון הזה נראה מגוחך. אמנם זהו בדיוק המצב בשוק השתלות השיער בישראל. תהיו בטוחים שאם רוב הצוות שתפקידו להביא ילדים לעולם מורכב מרוב של מיילדות שבראשן רופא, מבחינה בטיחותית המצב יכול להיות דומה גם בנושא של השתלות שיער, כל עוד הן מתקיימות בבית חולים מוכר ומוסמך ותחת פיקוח רפואי מקצועי. בטורקיה למשל, מבינים את העניין הזה, ולכן השתלות שיער בטורקיה מתבצעות על ידי טכנאים וצוות פרא רפואיים מוסמכים שבראשם עומדים רופאים ומפקחים על תהליך ההשתלה.
  3. מחיר- כנגזרת של הסעיף הקודם, השתלות שיער בטורקיה זולות מאשר בישראל, אך לא פחות מקצועיות. מדובר בהפרש מחירים של יותר מ-50%, לטובת טורקיה כמובן. לא בטוח שיש להרחיב בסעיף הזה יותר מידי, רק לציין שאם אתם שוקלים לבצע השתלות שיער בטורקיה, ודאו שמדובר בבית חולים מוסמך, בצוות מקצועי ובמחירים המקובלים בשוק הטורקי ולא  בכאלו שנמוכים ממנו באופן מעורר חשד.
  4. ביזנס ופלז'ר- אז התקבלה ההחלטה. החלטתם ללכת על זה ולבצע השתלת שיער. מזל טוב. ביצוע השתלות שיער בטורקיה הוא כבר מזמן יותר מטיסה למטרת ההשתלה וזה הכל. למעשה, קיים מושג תיירותי המתייחס לעיר איסטנבול בטורקיה והוא "תיירות רפואית".  העיר היא ממש מעצמה רפואית ומגיעים אליה אלפי אנשים מהעולם בכדי לבצע תהליכים רפואיים וקוסמטיים וכדי לשלב בנסיעה הנאה, נופש והיכרות עם עיר מיוחדת במינה.