הרמת חזה – ניתוח מהיר ופשוט

הרמת חזה

גיל ההתבגרות, לידות, הנקות, דיאטות ועוד הם רק חלק מהשינויים בחיים אשר גורמים לחזה הנשי להראות נפול ומרוקן. צניחת השדיים היא תהליך איטי ומשתנה מאישה לאישה אשר תלוי בתכונות הגנטיות והמבניות של השדיים, אשר אצל מרבית הנשים הוא מלווה בתסכול וייאוש. נשים עסוקות רבות בגוף שלהן ובדימוי הגוף וחשוב להן להישאר מטופחות בעיני עצמן ובעיני הסביבה. ניתוח הרמת חזה יכול לספק פתרון טוב לתחושות אלה.

כיצד מבוצע הניתוח?

ניתוח הרמת חזה מתאים לנשים אשר סובלות מצניחה ועודף עור בשדיים. הניתוח נחשב לניתוח פשוט יחסית, מבוצע בהרדמה כללית ואורך בין שעתיים לשלוש שעות. במהלכו מוסרים עודפי העור , רקמת השד עוברת עיצוב ומיצוק והפטמה מועברת למקום גבוה יותר בשד. עקב תהליך זה, מתקבלת צלקת קטנה. כאשר החזה הוא בעל נפח מרוקן, משלבים בניתוח הרמת חזה גם הגדלה של החזה באמצעות שתלי סיליקון בהתאמה אישית. ניתוח הרמת חזה מומלץ לבצע אם את חושבת שלא תלדי עוד, כיוון שלידות והנקות נוספות עלולות לשנות את תצורת השד, שוב.

התאוששות מניתוח הרמת חזה

לאחר ניתוח הרמת חזה תישארי בהתאוששות בדרך כלל עד לילה אחד. כמו בכל הליך ניתוחי בו הגוף צריך להתרגל למצב חדש, גם כאן יחולו כאבים ולכן מומלץ ליטול משככי כאבים ויש ללבוש חזיית ספורט לתמיכה. בשבוע הראשון יש לנוח ולהימנע מכל פעילות מאומצת, כמו למשל הרמה, נהיגה, פעילות ספורטיבית. לאחר מכן ניתן לחזור לתפקוד תקין בהדרגה, תוך מעקב רפואי כמובן.

חשיבות הניתוח לאישה

רק אישה בוגרת, שעברה במעגלי החיים לפחות שתי לידות וסבבי הנקות, יודעת כמה חזה נפול עלול להפריע. זה מרגיש "זקן", לא אטרקטיבי, לא אסתטי וזה לא משנה אם את נשואה או בזוגיות. התחושות הן קודם כל שלך עם עצמך. הידיעה שבניתוח אחד פשוט וקל – ניתוח הרמת חזה – ניתן לתת מענה לבעיות אלה שנוצרות במהלך השנים היא ידיעה מקלה וחיונית לאישה. תוך מספר שבועות שוב לחזור ללבוש בגדים שלא העזת שנים, להתהלך עם מחשוף אולי, להרגיש יותר סקסית, כל אלה מעלים את הביטחון העצמי פי כמה. כאשר הביטחון העצמי עולה, את מקרינה זאת החוצה; כאשר את מקרינה החוצה – הסובבים לך מקבלים אותך שמחה, חיונית ומאושרת יותר. נשים רבות אשר עברו את הניתוח ממליצות עליו בחום רב ובלא היסוס, במיוחד במקרים בהם את לא מתכוונת ללדת יותר. ההמלצה היא לחפש מנתח טוב ומומלץ ולצאת לדרך חדשה.

למידע נוסף על ניתוחי הרמת חזה כנסו לאתר של ד"ר ערן חדד.