הסרת קעקועים? רק בטכנולוגיית לייזר מתקדמת

הסרת קעקועים

הכירו את הטיפול החדשני להסרת קעקועים! באמצעותו – ניתן להבטיח מחיקה טוטלית של כל צבע קעקוע שהוטבע על עורכם, ולהשיב אותו לגוון הטבעי שלו. הטיפול הוא מבין החדשניים יותר בתחום הסרת הקעקועים. הוא מתבסס על קרן לייזר ייחודית מסוג Fotona qr max אשר מבצע את ההסרה ללא צלקות. בתוך דקות ספורות המטופל יוצא מהתהליך ללא קעקוע ועם עור חלק כבימי העבר.

חדשנות ועוצמה

אחת הסגולות הבולטות של טיפול הסרת קעקועים היא המודרניזציה שלו. הטיפול אינו רק נקי מצלקות ותהליכים פולשניים, הוא מספק עוצמה בל תיאמן, בה ניתן להסיר קעקועים בתוך דקות. כל פרויקט נמדד בגודלו, ולא ניתן לסיים את הטיפול במפגש בודד אם מדובר בקעקוע-אורך משמעותי המכסה יד, רגל, גב או בטן בממד מלא, אבל התשלום נעשה בקבלנות ולא על פי שעות. הוא מוסדר על פי תוצאות העבודה, כלומר – הסרת הקעקוע, ללא קשר לזמן שהתהליך ארך. עם מכשיר ה- Fotona qr max זמני הסרת קעקועים יתקצרו משמעותית בהשוואה לכל שיטה אחרת.

התאמה מושלמת לכל לקוח

כל מי שמעוניין בטיפול הסרת קעקועים יוזמן לפגישת אבחון בה יוחלט האן למרוח חומר מאלחש, או להרדים באמצעות זריקה. הדבר תלוי בסף הרגישות לכאב של כל אחד ולסוג הקעקוע. עבור קעקועים קטנים נהוג למרוח חומר מאלחש, בעוד שבמקרה של יצירות קעקוע המעטרות גפיים או ממדים רחבים של פלג הגוף העליון או התחתון נהוג להרדים. כך או כך, הדבר משתנה אצל כל לקוח ולקוחה, ועל כן נדרשת פגישת אבחון הכוללת את תכנון הפרוצדורה שלו, מתן הצעת מחיר וקביעת תאריך יעד לביצועו. במידה ויידרשו מספר מפגשים, ייקבעו מספר מועדים על פי הצורך.

ביצוע טיפול יעיל על פי ציפיות הלקוח

ביום קבלתו של טיפול הסרת קעקועים ייפגש הלקוח עם המטפל אשר יציג לו את מכשיר הלייזר Fotona qr max. הטיפול יתבצע בהתאם לשיטת האלחוש או ההרדמה שנקבעה, חומר מאלחש או זריקה. במידה ויידרש מפגש נוסף, המטופל יתייצב אליו כמתוכנן על פי לוח הזמנים שנקבע במפגש הייעוץ.

תוצאות מושלמות לכל מטופל

כשאתם בוחרים להסיר את הקעקוע שלכם, ודאו שזה נעשה בשיטת הלייזר המהפכנית Fotona rq max. רק באמצעותה תוכלו להבטיח יעילות, איכות וגם חיסכון כספי ניכר המתבטא בתשלום על תוצאה ולא על שעות-עבודה. הלקוח ייהנה מעור חלק ונקי ללא צבעים או שיירי קעקועים. מכשיר הלייזר מזהה את הקעקוע בתור שכבה נפרדת משכבת העור הטבעית ומסיר אותה. לכן, כשאתם בוחרים להיות מטופלים בשיטה זו אתם מבטיחים לעצמכם עור חלק, נקי ויפה כבימי העבר. למי שמעוניין להחזיר לעצמו את צבע העור הטבעי שלו ללא עקבות, מומלץ לפנות אל שירות הסרת קעקועים בלייזר וליהנות מכל היתרונות: אדיבות, דייקנות ומקצועיות חסרי תקדים. בואו להבטיח את הטוב ביותר לעור שלכם באמצעות Fotona qr max, טכנולוגיית לייזר פורצת דרך בתחום הסרת קעקועים.